Encyklopedia - Spellcasting 301
Spellcasting 301
[Spellcasting 301: Spring Break]
Przygodoskop, luty 2007


Producent: Legend Entertainment
Wydawca: Legend Entertainment
Wydawca PL: brak
Premiera: 1992
Premiera PL: brak
Wersja PL: brak
Nośnik: 4 dyskietki, później również dystrybucja internetowa
Wymagania: PC 386, 2MB RAM

Zobacz też: ścinki
Gry powiązane: Spellcasting 101, Spellcasting 201

Zwieńczenie serii humorystycznych gier przygodowych o perypetiach Erniego Eaglebeaka - kochliwego fajtłapy i studenta sztuki czarodziejskiej. Nadeszła wreszcie upragniona przerwa wiosenna, przynosząc wytchnienie od uniwersyteckiego rygoru. Nadszedł czas zabawy i wakacyjnych podrywów. Ernie nie tylko zamierza brylować na tych dwóch płaszczyznach, ale i zapewnić swojemu studenckiemu bractwu zwycięstwo w dorocznych zawodach. Oczywiście jeśli ty mu w tym pomożesz.

Gra skierowana jest do starszych graczy, z kilku podstawowych względów. Po pierwsze - treści w niej zawarte byłyby nie zrozumiałe dla dzieci. Po drugie - gra obfituje w wątki erotyczne. Wprawdzie daje się je częściowo wyłączyć w trybie "grzecznym", ale wtedy gra traci wiele ze swojego uroku.

W Spellcasting 301 mamy do czynienia z dobrze znanym z poprzednich części interfejsem gry. Oprócz tekstowych opisów mamy do dyspozycji częściowo interaktywne obrazki, różę wiatrów (służącą do poruszania się) i osobne okienka z możliwymi poleceniami, "aktywnymi" przedmiotami w pobliżu oraz listą napotkanych osób. Grą kierujemy za pomocą myszki i klawiatury.

Aegnor
Copyright (c) Przygodoskop. Wszelkie prawa zastrzeżone.