Encyklopedia - Leisure Suit Larry 3
Leisure Suit Larry 3
[Leisure Suit Larry 3: Passionate Patti in Pursuit of the Pulsating Pectorals!]


Producent: Sierra
Wydawca: Sierra
Wydawca PL: Play-It
Premiera: 1989
Premiera PL: 2001
Wersja PL: napisy
Nośnik: 4 dyskietki, później również dystrybucja internetowa
Wymagania: PC 286, 1MB RAM

Gry powiązane: Leisure Suit Larry, Leisure Suit Larry 2, Leisure Suit Larry 4, Leisure Suit Larry 1, Leisure Suit Larry 5, Leisure Suit Larry 6, Larry 7, Leisure Suit Larry 8, Leisure Suit Larry: Reloaded, Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry

Uwieńczeniem starań Larry'ego w poprzedniej części był ślub z najpiękniejszą kobietą na wyspie Nontoonyt. Jednak prawdziwi playboy'e długo w stałym związku nie pozostają, więc... dość szybko znudzona wspólnym życiem Kalalau zostawia swego męża dla innej kobiety. Co więc robi zdradzony mąż, którego żona nie chce do trójkąta? Zgadza się. Rusza szukać pocieszenia w ramionach innej. A kandydatek na tą inną jest sporo, każda piękna i (nie)chętna nawiązać bliższą znajomość z łysiejącym Casanovą w poliestrowym garniturze. Ale od czego Larry ma dar przekonywania! Uganianie się za wyjątkowo krótkimi spódniczkami zajmie nam jednak tylko połowę gry, gdyż w drugiej przyjdzie nam jako piękna Patti zdobyć Larry'ego (sic!).

Przy tworzeniu tej części twórcy na szczęście się zreflektowali. Ponieważ ułagodzenie przygód Larry'ego nie wpłyneło zbyt dobrze na popularność serii (a tym samym na stan ich kont), tym razem ograniczyli się jedynie do testu sprawdzającego wiek gracza na początku, a którego wynik przekłada się na szczegółowość scen erotycznych w grze. Kolejna zmiana dotknęła samego głównego bohatera, niestety na gorsze. Na szczęście skończono z wpisywaniem komend z klawiatury - wszystko wykonujemy już za pomocą myszy. Nie uległa zmianie natomiast grafika (nie licząc nieszczęsnego Larry'ego), tak samo jak rodzaj humoru, którym gra została wypełniona.

Virgo
Copyright (c) Przygodoskop. Wszelkie prawa zastrzeżone.