Encyklopedia - Nancy Drew 11: Curse of Blackmoor Manor
Nancy Drew 11: Curse of Blackmoor Manor
Przygodoskop, sierpień 2007


Producent: Her Interactive
Wydawca: Her Interactive
Wydawca PL: brak
Premiera: wrzesień 2004
Premiera PL: brak
Wersja PL: brak
Nośnik: 1 CD, później również dystrybucja internetowa
Wymagania: procesor 400MHz, 64MB RAM

Inne strony: strona w Wikipedii
Gry powiązane: Nancy Drew, Nancy Drew 2, Nancy Drew 3, Nancy Drew 4, Nancy Drew 5, Nancy Drew 6, Nancy Drew 7, Nancy Drew 8, Nancy Drew 9, Nancy Drew 10, Nancy Drew 12, Nancy Drew 13, Nancy Drew 14, Nancy Drew 15, Nancy Drew 16, Nancy Drew 17, Nancy Drew 18, Nancy Drew 19, Nancy Drew 20, Nancy Drew 21, Nancy Drew 22, Nancy Drew 23, Nancy Drew 24, Nancy Drew 25, Nancy Drew 26, Nancy Drew 27, Nancy Drew 28, Nancy Drew 29, Nancy Drew 30, Nancy Drew 31, Nancy Drew 32, Nancy Drew 33, Nancy Drew 34

W jedenastej części swoich przygód, Nancy Drew po raz pierwszy opuszcza Stany Zjednoczone i odwiedza leżącą pośród angielskich wrzosowisk XIV-wieczną rezydencję Blackmoor. Linda, świeżo upieczona lady Penvellyn i tym samym pani na włościach, jest na skraju załamania nerwowego. Jak się wydaje, ma to związek nawiedzającym ją duchem starej wiedźmy i legendą o klątwie, którą rzekomo został obłożony zamek. Zaalarmowana przez ojca Lindy bohaterka przybywa więc na ratunek, uzbrojona jedynie w swoją niezłomną logikę i detektywistyczną intuicję. Będzie musiała wyjaśnić, czy rezydencja naprawdę jest miejscem paranormalnych zjawisk czy też komuś nie w smak jest obecność nowej osoby w rodzinie.

W kwestiach technicznych gra nie różni się od swoich poprzedniczek - nadal mamy do czynienia z trójwymiarowymi postaciami na pre-renderowanych tłach, poruszaniem się po sieci "węzłowych punktów" i intuicyjnym interfejsem point & click. Także istota rozgrywki nie zanotowała znaczących zmian, sprowadza się głównie do rozmów z mieszkańcami i właściwego używania znalezionych przedmiotów.

Aegnor
Copyright (c) Przygodoskop. Wszelkie prawa zastrzeżone.