Encyklopedia - Carol Reed 2: Hope Springs Eternal
Carol Reed 2: Hope Springs Eternal
[Hope Springs Eternal: A Carol Reed Mystery]


Producent: MDNA Games
Wydawca: MDNA Games
Wydawca PL: brak
Premiera: październik 2005
Premiera PL: brak
Wersja PL: brak
Nośnik: 1 DVD, później również dystrybucja internetowa
Wymagania: procesor 800MHz, 64MB RAM

Gry powiązane: Carol Reed 1, Carol Reed 3, Carol Reed 4, Carol Reed 5, Carol Reed 6, Carol Reed 7, Carol Reed 8, Carol Reed 9, Carol Reed 10, Carol Reed 11, Carol Reed 12, Carol Reed 13, Carol Reed 14, Carol Reed 15

Hope Springs Eternal to drugie spotkanie z Carol Reed - młodą brytyjką wykonującą ciężki zawód detektywa na terenie Szwecji. Tym razem otrzymuje zlecenie odnalezienia siostry swojej przyjaciółki. W czasie śledztwa zwiedzi Norrköping i jego okolice, pozna historię miasta oraz zostanie wmieszana w sprawę zabójstwa i rozgrywek korporacyjnych. Ale cóż to dla młodej, energicznej poddanej Jej Królewskiej Mości?

Gra podobnie jak np. A Quiet Weekend in Capri to rodzinna produkcja, której celem jest przede wszystkim opiewanie swojej małej ojczyzny. W grze poruszamy się po rzeczywistych lokacjach, które na potrzebę rozgrywki zostały odtworzone przy pomocy obrobionych komputerowo zdjęć. Świat obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, od czasu do czasu wchodząc w interakcje z otoczeniem. W tle przygrywa nam prosta, ale wpadająca w ucho muzyka. Brak przemocy, dobrze nagrane kwestie dialogowe oraz niezbyt skomplikowane zagadki sprawiają, że w grę z powodzeniem mogą grać także starsze dzieci.

Virgo
Copyright (c) Przygodoskop. Wszelkie prawa zastrzeżone.