Encyklopedia - Carol Reed 4: East Side Story
Carol Reed 4: East Side Story
[East Side Story: A Carol Reed Mystery]


Producent: MDNA Games
Wydawca: MDNA Games
Wydawca PL: brak
Premiera: wrzesień 2007
Premiera PL: brak
Wersja PL: brak
Nośnik: dystrybucja internetowa
Wymagania: procesor 1GHz, 128MB RAM

Gry powiązane: Carol Reed 1, Carol Reed 2, Carol Reed 3, Carol Reed 5, Carol Reed 6, Carol Reed 7, Carol Reed 8, Carol Reed 9, Carol Reed 10, Carol Reed 11, Carol Reed 12, Carol Reed 13, Carol Reed 14, Carol Reed 15

Cztery lata po przeprowadzce do Szwecji Carol w końcu postanawia skorzystać z wakacji i odciąć się od jakichkolwiek spraw. Jednak list przysłany z Paryża przez jednego z jej przyjaciół zmienia plany młodej pani detektyw. W mieszkaniu jej znajomego zamordowany został bezdomny, który nielegalnie w nim zamieszkał. Nie mogąc opuścić Paryża mężczyzna prosi młodą detektyw o wyjaśnienie dziwnej sprawy. Nie mając początkowo żadnych poszlak Carol szybko zostanie wciągnięta w najdziwniejszą sprawę, jaką do tej pory przyszło jej prowadzić.

W East Side Story, podobnie jak w poprzednich częściach, rozwiązanie sprawy kryminalnej jest jedynie pretekstem by móc pozwiedzać Norrköping i jego okolice. Gracz ponownie spotka starych znajomych, rozwiąże kilka zagadek i zakończy sprawę. A wszystko to jedynie za pomocą myszki.

Virgo
Copyright (c) Przygodoskop. Wszelkie prawa zastrzeżone.