Encyklopedia - Carol Reed 6: Black Circle
Carol Reed 6: Black Circle
[Black Circle: A Carol Reed Mystery]


Producent: MDNA Games
Wydawca: MDNA Games
Wydawca PL: brak
Premiera: luty 2010
Premiera PL: brak
Wersja PL: brak
Nośnik: dystrybucja internetowa
Wymagania: procesor 1GHz, 128MB RAM

Gry powiązane: Carol Reed 1, Carol Reed 2, Carol Reed 3, Carol Reed 4, Carol Reed 5, Carol Reed 7, Carol Reed 8, Carol Reed 9, Carol Reed 10, Carol Reed 11, Carol Reed 12, Carol Reed 13, Carol Reed 14, Carol Reed 15

Szósta z kolei część przygód Carol Reed rozpoczyna się od znalezienia ciała przez jej przyjaciela - Oscara. Zawiadomiona policja po przybyciu na miejsce nie znajduje jednak niczego, uznając całe zdarzenie za kiepski dowcip. Ale Oscar wie co widział i prosi Carol o przeprowadzenie śledztwa. Początkowo jedynym dowodem w sprawie jest kartka z numerem telefonu znaleziona w pobliżu ciała. Ale cóż to dla brytyjskiej Nancy Drew?

Pod względem wykonania gra nie różni się niczym od poprzednich części - nadal poruszamy się po przetworzonych w programie graficznym ulicach i placach Norrköping (chociaż z każdą częścią ingerencji jest coraz mniej) i słuchamy muzyki napisanej przez męską połowę duetu odpowiedzialnego za cykl. Ponownie też spotkamy kilku starych znajomych i będziemy mieli okazję rozwiązać kilka średnio wymagających zagadek, jakie autorzy postawili przed Carol.

Virgo
Copyright (c) Przygodoskop. Wszelkie prawa zastrzeżone.