Encyklopedia - Carol Reed 7: Blue Madonna
Carol Reed 7: Blue Madonna
[Blue Madonna: A Carol Reed Mystery]


Producent: MDNA Games
Wydawca: MDNA Games
Wydawca PL: brak
Premiera: styczeń 2011
Premiera PL: brak
Wersja PL: brak
Nośnik: dystrybucja internetowa
Wymagania: procesor 1GHz, 128MB RAM

Gry powiązane: Carol Reed 1, Carol Reed 2, Carol Reed 3, Carol Reed 4, Carol Reed 5, Carol Reed 6, Carol Reed 8, Carol Reed 9, Carol Reed 10, Carol Reed 11, Carol Reed 12, Carol Reed 13, Carol Reed 14, Carol Reed 15

Młoda artystka, Christiana Falk popełnia samobójstwo. Nic szczególnego w jej środowisku. Jednak czy aby na pewno sama odebrała sobie życie? A jeśli tak to dlaczego dzień wcześniej zadzwoniła do Carol z ofertą zatrudnienia? Młoda detektyw nie mając nic innego do roboty postanawia ruszyć za tymi kilkoma wskazówkami, które Christiana przekazała w rozmowie. I szybko odkryje, że wokół śmierci artystki istnieje zbyt wiele dziwnych zbiegów okoliczności by mógł to być przypadek. A śmierci potencjalnego klienta z pewnością nie pozostawi bez rozwiązania.

Siódma już gra z cyklu A Carol Reed Mystery nie oferuje zbyt wielu zmian - nadal poruszając się po ulicach Norrköping rozmawiamy ze starymi znajomymi, zbieramy dowody i rozwiązujemy średnio trudne zagadki pozostawione na naszej drodze. Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzednich części jest kompletne odejście od przetwarzanych graficznie zdjęć tworzących lokacje na rzecz grafiki realistycznej.

Virgo
Copyright (c) Przygodoskop. Wszelkie prawa zastrzeżone.