Encyklopedia - CSI: Fatal Conspiracy
www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy


CSI: Fatal Conspiracy


Producent: Telltale Games
Wydawca: Ubisoft
Wydawca PL: brak
Premiera: październik 2010
Premiera PL: brak
Wersja PL: brak
Nośnik: 1 DVD lub dystrybucja internetowa
Wymagania: procesor 2GHz, 1GB RAM

Gry powiązane: CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas, CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas - Mroczne Motywy, CSI: Kryminalne Zagadki Miami, CSI: 3 Wymiary Zbrodni, CSI: Niezbite Dowody, CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku, CSI: Mordercze Zamiary

Ósma już część popularnej serii ponownie pozwala wcielić się w świeżo upieczonego technika kryminalnego, który stara się o przyjęcie do serialowej nocnej zmiany. Podobnie jak w poprzedniej części, serialowi partnerzy gracza pochodzą z dziesiątego sezonu serialu, a ich rola ogranicza się do komentowania naszych postępów oraz udzielania rad. Zmianie nie uległa formuła gry - nadal prowadzimy pięć, powiązanych ze sobą, spraw kryminalnych. Aby doprowadzić sprawy do końca zbieramy dowody na miejscu zbrodni i w domu podejrzanych, analizujemy je w laboratorium i dokonujemy przesłuchań.

Rewolucje ominęły także warstwę dźwiękowo-wizualną. Gra wykorzystuje ten sam silnik co w poprzednich odsłonach stworzonych przed Telltale, a w tle przygrywają nam podobne motywy muzyczne.

Virgo
Copyright (c) Michał Czajkowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.