Encyklopedia - Delaware St. John. Volume 2: The Town With No Name
www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy


Delaware St. John. Volume 2: The Town With No Name


Producent: Big Time Games
Wydawca: Big Time Games
Wydawca PL: brak
Premiera: grudzień 2005
Premiera PL: brak
Wersja PL: brak
Nośnik: 1 CD, później również dystrybucja internetowa
Wymagania: procesor 600MHz, 256MB RAM

Gry powiązane: Delaware St. John. Volume 1: The Curse of Midnight Manor, Delaware St. John. Volume 3: The Seacliff Tragedy

Druga gra z serii, ze względu na niewielki odstęp czasowy, nie różni się niczym (poza fabułą) od swojej poprzedniczki. Świat gry ponownie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby w czasie rozgrywki, a z trzeciej gdy wyświetlane są przerywniki. Nadal głównie zbieramy przedmioty, które następnie posłużą do rozwiązania zagadek bądź będą przesłane do analizy partnerce głównego bohatera. Próbujemy także odesłać udręczone dusze do innego świata i staramy się nie zginąć z powodu nie zmieszczenia się w limicie czasowym niektórych zadań.

Teren przeznaczony do eksploracji nieznacznie powiększono w stosunku do poprzedniej części. Tym razem miejscem śledztwa jest całe miasto... którego nie ma na żadnych mapach. O jego istnieniu Delaware dowiaduje się przypadkowo, gdy na podniesionej przez niego mapie nagle pojawia się zarys nieoznaczonej tam miejscowości. Dodatkowo młody detektyw ma niejasne przeczucie, że tajemnicze miejsce ma związek z wizjami, które od czasu do czasu odbiera. Nie namyślając się długo rusza więc w podróż. Podróż do miasta, którego wszyscy mieszkańcy zniknęli w ciągu jednej nocy. Dwadzieścia lat wcześniej.

Virgo
Copyright (c) Michał Czajkowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.