Były sobie myszki trzy: Urodzinowe śledztwo

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) :( :o :szok: :? 8) :lol: :x :P :marzy: ;) :| :mrgreen: :mur: :gugu: :obraza: :ble: :niesmialy: :buhaha: :tajemniczy: :plask:

BBCode włączony
[Img] włączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Były sobie myszki trzy: Urodzinowe śledztwo

Re: Były sobie myszki trzy: Urodzinowe śledztwo

autor: aegnor » sob 01 paź 2022, 19:31

Potwierdzam, że gra istnieje. Wiem, bo ją zdobyłem. :)

Re: Były sobie myszki trzy: Urodzinowe śledztwo

autor: Elum » sob 06 mar 2021, 19:08

Jestem pewny, że widywałem Urodzinowe śledztwo w Empikach, Saturnach. Ostatecznie gry nie kupiłem, bo lubię oryginalne pudełka/okładki, a wydanie Nicolasa przypominało niskobudżetową reedycję - z napaćkanymi po każdej stronie napisami "super ekstra kolekcja", czy coś w tym stylu. Miałem nadzieję na inne wydanie, którego już nie było. :P

Problem z (nie)dostępnością może wynikać z tego, że Urodzinowe śledztwo wyszło w momencie, gdy Nicolas Games już wycofywał się z wydawania gier i być może wypuścili bardzo mały nakład, przy zerowej promocji.

Naturalnie istnieje też dążące do zera prawdopodobieństwo, że dopadł nas efekt Mandeli. ;)

Były sobie myszki trzy: Urodzinowe śledztwo

autor: aegnor » sob 06 mar 2021, 09:59

Poszukuję gry "Były sobie myszki trzy: Urodzinowe śledztwo", której istnienie na polskim rynku okazało się być dla mnie fałszywym zaskoczeniem. Fałszywym, bo poszukując na Przygodoskopie informacji na temat premiery trafiłem na jej zapowiedź napisaną... przeze mnie. Mocno surrealistyczne odczucie.

Na właśnie, a propos istnienia na polskim rynku - czy gra w ogóle się u nas ukazała? Czy ktoś z Was ją ma? Informacje podawane przez Wielkiego Brata Google są bardzo skąpe.

Na górę