Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

Przygodoskop na YouTube
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=1097
Strona 1 z 1

Autor:  Elum [ pt 21 paź 2011, 18:24 ]
Tytuł:  Przygodoskop na YouTube

Kanał/konto/profil (niepotrzebne skreślić) Przygodoskopu na YouTube teoretycznie istnieje już od trzech lat (Virgo założył :P), ale ponieważ do niedawna niewiele się tam działo, nie było sensu o nim pisać. Na chwilę obecną też niewiele się tam dzieje (zwłaszcza pod względem oglądalności), ale za to przybyło trochę materiałów. A ponieważ YouTube wciąż nie potrafi sensownie ich sortować, zrobiłem tradycyjną listę alfabetyczną (uporządkowany link do pliku). Będę ją aktualizować dopóki YouTube nie nauczy się segregować w podobny sposób. Może się przyda komuś. Do czegoś. Kiedyś.

Autor:  Elum [ wt 30 paź 2012, 14:36 ]
Tytuł: 

Twórcy przygodówek odwiedzają nasz kanał na YouTube! 8)

Wczoraj najprawdziwszy Tim Schafer przyznał się, że obejrzał archiwalny wywiad (z czasów "postfullthrottlowych"), który wrzuciłem parę dni temu. Z kolei dwa miesiące temu niespodziewanie odezwał się autor Scumbag Joe, chyba trochę zaskoczony pojawieniem się w internacie gameplay'a z tej zapomnianej gry:

Cytuj:
Thanks for the upload of this video! (Jeroen from Sticky Studios here). Great you took time to explore the jokes and so on. Good memories. The game never got finished due failed negotiations with "Bad Brain Entertainment", after which we decided to cease the project and move on. Still, adventure games are still in our minds and hopefully we'll be able to do something new in the future.

All the best!

Autor:  elemeledudek [ śr 31 paź 2012, 13:44 ]
Tytuł:  Re: Przygodoskop na YouTube

Jak dla mnie "zajebiście". Być może dzieki takim perełkom i takim odwiedzinom, ten kanał wejdzie do kanonu każdego fana przygodówek.
Przygodoskop bedzie sławny!

Autor:  Elum [ pn 18 lut 2013, 12:24 ]
Tytuł: 

Ragnar Tornquist linknął wczoraj do drugiego zwiastuna TLJ. :)

Ragnar Tornquist na swoim Twitterze pisze:
Wow, I had COMPLETELY forgotten this TLJ trailer even existed! But I remember putting it together, a lifetime ago.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/