Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

[07.12.15] Double Fine ściga się z Telltale

Post autor: Redakcja »

Się porobiło...

Wiosna 2016:

Obrazek

2016:

Obrazek

2017:

Obrazek

2018:

Obrazek

Harmonogram Double Fine chyba jeszcze nigdy nie był tak napięty.

Nowinkował Elum
Awatar użytkownika
Fitz
Posty: 174
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 20:30
Kontakt:

Re: [07.12.15] Double Fine ściga się z Telltale

Post autor: Fitz »

To logo DF - piękne :D Full Throttle też mię się marzy. Szkoda, że nie wydadzą szybciej, zostawiając po prostu pikselaśny oryginał.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: [07.12.15] Double Fine ściga się z Telltale

Post autor: Elum »

Fitz pisze:To logo DF - piękne :D
Co trzy głowy to nie jedna... dwie... trzy... pogubiłem się. ;) Fajnie, że "przebierają" 2HB konsekwentnie do każdej gry. Oryginalne logo było chyba tylko w Psychonauts (za to tam było bardziej animowane).

Nawiasem pisząc, przeglądając przy okazji loga z różnych innych gier Double Fine odkryłem przez przypadek najgenialniejsze intro w historii (sorry, Fitz, ale podoba mi się nawet bardziej od intra Magenty). 8) Czemu nikt mi wcześniej o nim nie powiedział? :( Chciałem w Brutal Legend kiedyś zagrać, potem trochę mi przeszło. Ale jeśli kiedyś przygodówki mi się znudzą, to wskoczy na mojej liście na jedną z pierwszych pozycji do odhaczenia.
Fitz pisze:Full Throttle też mię się marzy. Szkoda, że nie wydadzą szybciej, zostawiając po prostu pikselaśny oryginał.
O to właśnie chodzi! Szkoda czasu na odpikselowywanie. Wystarczyłoby w zupełności zremasterować ścieżkę dźwiękową i dodać komentarze twórców. A jeśli chcą na siłę "poprawiać" to... ciekawe, czy wbudowaną w Day of the Tentacle pierwszą część Maniac Mansion też odpikselują? Albo mam jeszcze lepszy pomysł. Gdyby Tim Schafer dogadał się z Ronem Gilbertem to po Full Throttle mogliby razem zremasterować Thimbleweed Park. :P
Awatar użytkownika
jarecki83
Posty: 201
Rejestracja: ndz 03 maja 2015, 22:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [07.12.15] Double Fine ściga się z Telltale

Post autor: jarecki83 »

Elum pisze:Gdyby Tim Schafer dogadał się z Ronem Gilbertem to po Full Throttle mogliby razem zremasterować Thimbleweed Park. :P
Albo zrobić demake Broken Age :)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: [07.12.15] Double Fine ściga się z Telltale

Post autor: Elum »

I przy okazji demake'i Psychonautów i Brutal Legend. ;)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Fitz
Posty: 174
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 20:30
Kontakt:

Re: [07.12.15] Double Fine ściga się z Telltale

Post autor: Fitz »

Piękne! :lol:

A intro Brutal Legend zacne, zacne - tak więc powiedzmy, że wybaczam. Ale jak do sequela Magenty zrobimy z Małgorzatą aktorski cinematic, to jeszcze inaczej zaśpiewasz ;)
ODPOWIEDZ