Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

[02.08.13] Pierwszy materiał wideo z Whore of the Orient
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=1170
Strona 1 z 1

Autor:  Redakcja [ pt 02 sie 2013, 19:39 ]
Tytuł:  [02.08.13] Pierwszy materiał wideo z Whore of the Orient

Wszystko wskazuje na to, że twórcy L.A. Noire się pomylili! Zamierzali stworzyć grę akcji na wzór serii Grand Theft Auto, tymczasem po premierze okazało się, że wyszła przygodówka. Nietypowa, ale przygodówka. Przed premierą nikt się nie zorientował, bo żaden z pracowników Team Bondi i Rockstar Games nigdy w przygodówkę nie grał. Nie wiedzieli, że coś takiego w ogóle istnieje.

Ale chyba im się spodobało, bo zapowiedziana latem ubiegłego roku Whore of the Orient ma być podobno podobna gatunkowo. Nowa gra twórców L.A. Noire powstaje pod szyldem firmy KMM (skrót od Kennedy Miller Mitchell), przy czym jej przyszłość wciąż jest niepewna. Co jakiś czas internet obiegają plotki - to o anulowaniu, to znów o wznowieniu prac. Ostatnio grę podratował nawet rząd Australii wykładając 200 tys. dolarów na dalszą produkcję. Ta suma oczywiście nie wystarczy na jej dokończenie. Tym bardziej więc cieszy pierwszy film ukazujący grę w ruchu, który niespodziewane pojawił się dziś w internecie (rzekomo "wyciekł"). Warto pamiętać, że jest to zarazem pierwsza okazja aby przyjrzeć się grze bliżej, ponieważ do tej pory udostępniono zaledwie jeden obrazek.

Trwający dokładnie minutę film bardzo przypomina sceny pościgów za drobnymi rzezimieszkami, które urozmaicały rozgrywkę L.A. Noire pomiędzy głównymi, dużymi sprawami. Pozostaje mieć nadzieję, że w Whore of the Orient również będą to jedynie atrakcje urozmaicające. Należy również mieć na uwadze, że pokazane w filmie sceny pochodzą z bardzo wczesnej wersji gry. Do dnia ewentualnej premiery (nie wierzę w plotki o 2015 roku - dop. Rozdwojenie Jaźni Eluma) może się jeszcze sporo zmienić. Pamiętacie jak wyglądał prototyp L.A. Noire?

Nowinkował Elum

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/