Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

[08.10.13] Remake Gabriela Knighta? Będzie w przyszłym roku.
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=2007
Strona 1 z 1

Autor:  Redakcja [ wt 08 paź 2013, 22:10 ]
Tytuł:  [08.10.13] Remake Gabriela Knighta? Będzie w przyszłym roku.

Bernardowi, Hoagiemu i Laverne się nie udało. Trochę więcej szczęścia mają za to Gabriel Knight i Grace Nakimura. Zapowiadany nieoficjalnie już od dłuższego czasu tajemniczy projekt studia Pinkerton Road, do tej pory nazywany enigmatycznie "Mystery Game X", zgodnie z przewidywaniami okazał się remake'iem Gabriel Knight: Sins of the Fathers. Na przedstawionej dziś stronie gry znaleźć można na razie m.in. wczesne screeny oraz obietnicę premiery w połowie 2014 roku.

Tzw. 20th Anniversary Edition powstaje dzięki współpracy Pinkerton Road z koncernem Activision, który odziedziczył prawa autorskie do gier/przygodówek śp. Sierry (nota bene takiej współpracy nie udało się do tej pory nawiązać twórcom innych sztandarowych serii Sierry - Space Quest, Police Quest i Quest for Glory). Jane Jensen ujawniła też, że oprócz oprawy graficznej wymienione zostaną oryginalne głosy postaci. Brzmi to trochę niepokojąco. Wprawdzie nad nowym dubbingiem pracować ma doświadczony zespół Bay Area Sound (kiedyś Full Throttle, The Dig i Grim Fandango, ostatnio m.in. przygodówki Telltale Games), ale mimo wszystko zastępowanie oryginalnej gwiazdorskiej obsady nową być-może-równie-dobrą obsadą wydaje się, delikatnie mówiąc, niepotrzebne.

Nowinkował Elum

Autor:  Elum [ śr 09 paź 2013, 11:50 ]
Tytuł: 

Tyle jest brzydkich przygodówek, którym przydałby się "lifting", a jak na złość remasteruje/remake'uje się zawsze te, które tego nie potrzebują. :ble: Model Gabriela na jednym z obrazków wygląda przerażająco plastikowo. Przy genialnie animowanych, rotoskopowych sylwetkach postaci z oryginalnego Gabriela Knighta, wygląda to nieprzyjemnie amatorsko/freeware'owo.

Autor:  Urszula [ śr 09 paź 2013, 14:31 ]
Tytuł:  Re: [08.10.13] Remake Gabriela Knighta? Będzie w przyszłym r

Dużo brzydkich gier nie zapadło w pamięć, nie ma tylu fanów, a więc się na nich nie zarobi. Przecież wiadomo, że światem rządzi pieniądz. Nie mają nowych pomysłów, to na starych próbują jeszcze coś zarobić. :(

Autor:  Ines [ pn 14 paź 2013, 11:30 ]
Tytuł:  Re: [08.10.13] Remake Gabriela Knighta? Będzie w przyszłym r

A mnie sie screeny podobaja :), chetnie zagram w antyka-klasyka.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/