Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

[24.11.13] Bolt Riley - izraelska gra o jamajskim reggae
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=2031
Strona 1 z 1

Autor:  Redakcja [ ndz 24 lis 2013, 20:53 ]
Tytuł:  [24.11.13] Bolt Riley - izraelska gra o jamajskim reggae

Bolt Riley - dwuwymiarowa przygodówka opowiadająca o początkującym muzyku, który bardzo chciałby zostać gwiazdą reggae - od miesiąca walczy na Kickstarterze o okrągłe 120 tysięcy dolarów, które miałyby wystarczyć na dokończenie produkcji. Szanse na powodzenie zbiórki niestety z godziny na godzinę maleją. Na dobę przed jej zakończeniem wciąż brakuje ponad 50 procent wymaganej kwoty. Twórcy chyba już się poddali.

A kim właściwie są twórcy Bolt Riley? Projektem kieruje Oded Sharon, który już od kilku ładnych lat próbuje tworzyć gry przygodowe (czego dowodzi m.in. zapomniany ascovelowo-przygodoskopowy wywiad z 2009 roku). Dwa lata temu założył firmę Adventure Mob, o której zrobiło się głośno przy okazji ubiegłorocznego Kickstartera Ala Lowe. Firma Sharona miała zająć się dewelopingiem kickstarterowego remake'u pierwszej części Leisure Suit Larry, jednak z niejasnych powodów Lowe i spółka ze współpracy z Adventure Mob zrezygnowali (prototyp nieukończonej wersji). Sharon nie poddał się jednak, za to zacieśnił współpracę z... Corey'em i Lori Cole, którzy pomogli przy projektowaniu Bolt Riley, przy okazji promując grę swoim nazwiskiem. Podobno to właśnie ta współpraca zachęciła ich do wystartowania chwilę później z własnym Kickstarterem.

Nowinkował Elum

Autor:  Elum [ wt 26 lis 2013, 00:02 ]
Tytuł: 

Paul Trowe robi zadymę w komentarzach na Kickstarterze Bolta Riley i, przedwczoraj, pod komentarzem Corey'a Cole'a na Facebooku.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/