Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

[14.12.13] Al L. rozstał się z Paulem T. - poszło o seks
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=2059
Strona 1 z 1

Autor:  Redakcja [ sob 14 gru 2013, 10:40 ]
Tytuł:  [14.12.13] Al L. rozstał się z Paulem T. - poszło o seks

Slogan Przygodoskopu - "Wszystko o grach przygodowych!" - zobowiązuje. Na łamach Przygodoskopu zmieścić musi się wszystko co dotyczy - w większym lub mniejszym stopniu - komputerowych gier przygodowych. Dzisiejsza nowinka też naturalnie dotyczy przygodówek. Mimo to Redakcja uprzejmie wszystkich czytających przeprasza. A nowinkujący obiecuje, że to się już więcej nie powtórzy.

Dla przypomnienia. Ojciec postaci Larry'ego Laffera - Al Lowe - oraz jego dawny znajomy z czasów, gdy obaj pracowali jeszcze w firmie Sierra - Paul Trowe - postanowili połączyć siły mniej więcej dwa lata temu. Założona kilka lat wcześniej przez Trowe'a firma Replay Games miała pomóc w realizacji nowego/drugiego remake'u Leisure Suit Larry 1 (remake pierwszy powstał, jak wiadomo, w 1991 roku). Produkcja Leisure Suit Larry: Reloaded nabrała tempa po ubiegłorocznym sukcesie na Kickstarterze. Już wtedy twórcy obiecywali, że sukces komercyjny może pociągnąć za sobą kolejne remake'i oraz istotnie zwiększa szanse na zupełnie nową grę z serii - Leisure Suit Larry 8. Przyszłość serii niespodziewanie stanęła jednak pod znakiem zapytania, ponieważ Al Lowe zdecydował się zakończyć trwającą dwa lata współpracę z Replay Games i tym samym powrócić na emeryturę. Jeden z powodów odejścia to narastający konflikt z Paulem Trowe, który również internautom dał poznać się jako człowiek o wyjątkowo trudnym charakterze. Jeszcze w ubiegłym roku, na długo przed premierą Leisure Suit Larry: Reloaded próbował m.in. sabotować (sic!) kickstarterowe zbiórki konkurencji - najpierw SpaceVenture Dwóch Facetów z Andromedy, później Hero-U Cole'ów, a ostatnio także Bolta Riley. Wszystko to oczywiście w ramach promocji Leisure Suit Larry: Reloaded. Co ciekawe, wraz z odejściem Lowe'a z Replay Games na światło dzienne wypłynęły kolejne rewelacje dotyczące Trowe'a. Jakie? Trzymajcie się mocno...

Materiał opracował przedwczoraj, jako pierwszy, serwis Kotaku (wczoraj dołączył się m.in. Rock Paper Shotgun). Z opublikowanych artykułów wynika, że Paul Trowe został w tym roku skazany na dwa lata więzienia w zawieszeniu za tzw. pokazywanie nieprzyzwoitych treści niepełnoletniej osobie. Jak sam twierdzi - nie wiedział, że jest niepełnoletnia, ale przyznał się do winy i zgodził na obowiązkową w takich przypadkach terapię. Incydent miał miejsce w 2012 roku. Trowe wysłał piętnastoletniej dziewczynie film przedstawiający dwóch mężczyzn uprawiających seks. Jednym z nich był chłopak dziewczyny, który miał już wówczas za sobą trójkąt homoseksualny z Trowem i jego długoletnim partnerem. Trowe chciał rzekomo ostrzec dziewczynę przed nieuczciwym, zdradzającym ją chłopakiem...

Zrobiło się wyjątkowo niezręcznie. Warto dodać, że ze strony internetowej Replay Games zniknęła już nie tylko notka biograficzna Ala Lowe'a, ale też Josha Mandela (strona obecnie, wersja archiwalna). Mandel - w czasach Sierry współautor Freddy'ego Pharkasa i Space Questa 6 - pomagał w projektowaniu Reloaded. Nie ma wątpliwości, że obaj panowie nie chcą być dłużej z firmą Trowe'a kojarzeni.

Nowinkował Elum

Autor:  Rolus [ sob 14 gru 2013, 11:02 ]
Tytuł:  Re: [14.12.13] Al L. rozstał się z Paulem T. - poszło o seks

Ten biedny Larry jest dziś mniej sprośny niż ćwierć sceny w "Grand Theft Auto". Zawstydzająco fatalna kontynuacja sprzed 9 lat i teraz rimejk przekalkowany w celu wybadania rynku. Jeśli sypialnia nie zostanie przewietrzona, to nie widzę szansy na kolejne miłosne podboje. A możliwości fabularnych dla "Leisure Suit" technologia przyniosła naprawdę wiele - np. przykurzony, staroświecki Laffer i sekwencja z podrywem na Facebooku. Odpowiednio podany kotlet mógłby zamienić się w komediowe ciasteczko.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/