Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

[16.06.15] Unravel - przygoda grubymi nićmi szyta

Post autor: Redakcja »

Chłopiec z Inside (nowej gry twórców Limbo) i dziewczynka z Hunger (nowej gry autorów niedoszłej The City of Metronome) mają poważnego rywala, którego nie powinni lekceważyć. W Unravel - przytulnej przygodowej platformówce powstającej pod szyldem Electronic Arts (!) - w roli głównej obsadzony został wełniany włóczykij, posiadający wyjątkową zdolność przywiązywania się do otoczenia. I rozwiązywania w ten sposób wszelkich problemów.

O zawiązywaniu przyjaźni z napotkanymi po drodze postaciami wiadomo na razie niewiele (cóż, będzie agresywny suseł). Wiadomo za to na pewno, że szwedzka Unravel nie jest ani trochę powiązana z czeskim przygodowym filmem pt. Kooky. Wbrew pozorom.

Obrazek

Obrazek

Nowinkował Elum
Awatar użytkownika
Fitz
Posty: 174
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 20:30
Kontakt:

Re: [16.06.15] Unravel - przygoda grubymi nićmi szyta

Post autor: Fitz »

Trochę inny klimat jednak w porównianiu z tamtymi dwoma tytułami, które są raczej mroczne. Unravel jest pogodniejsze - i jako takie mnie się podoba najbardziej. Trochę mi się kojarzy z filmem Kooky jednego z twórców Samorosta.

A City of Metronome szkoda. Świetnie się zapowiadało.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Kooky - wiadomo. 8) W komentarzach pod zwiastunem komuś też skojarzył się suseł... z tym wielkim pająkiem z Limbo. :gugu:
Theddas
Posty: 40
Rejestracja: ndz 06 mar 2005, 02:32

Re: [16.06.15] Unravel - przygoda grubymi nićmi szyta

Post autor: Theddas »

Klimat wydaje się zacny, a i cała prezentacja chyba najlepsza na E3, taka 'normalna', szczera, a nie jakieś tam tegesy.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Nie chce mi się produkować nowego newsa nt. Unravel, więc dopiszę się do ubiegłorocznego. Z okazji ubiegłotygodniowej premiery.
ODPOWIEDZ