Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

[08.06.14] Samotny astronauta na odległej planecie...

Post autor: Redakcja »

...próbuje przetrwać i rozwiązać zagadkę pozostawionych na niej ludzkich śladów. Lifeless Planet to gra, której udało się zaistnieć na Kickstarterze jeszcze zanim stał się on popularny. Mieszkający w Anchorage na Alasce autor - fan m.in. Another World, The Dig, ICO - zebrał wówczas ok. 17 tys. dolarów. Teraz na pewno uda mu się zarobić więcej, od piątku bowiem finalna wersja Lifeless Planet dostępna jest w wirtualnych sklepach Steam i, jak zwykle, GOG.

Nowinkował Elum
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: [08.06.14] Samotny astronauta na odległej planecie...

Post autor: jackowsky »

Patrząc na filmik na GOGu gra wydaje się mocno zręcznościowa. A oprócz biegania i skakania coś tam będzie można robić? Bo po Unepic mam jak na razie dosyć biegania i skakania (i machania) :)
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Podobno biegania i skakania jest sporo. Przy czym Adventure Gamers o Lifeless Planet pisze, więc pewnie nie jest gorzej niż w innych przygodówkach z pogranicza hybrydy. W zwiastunach zawsze pokazuje się więcej akcji, żeby zachęcić gramasów.

Unepic? To brzmi jak nazwa strony hostującej obrazki. ;)
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: [08.06.14] Samotny astronauta na odległej planecie...

Post autor: jackowsky »

Unepic to prześmiewcza (przyznam, parę razy się uśmiechnąłem) platformówko-RPGo-nawalanka. Niestety z dużym naciskiem na nawalankę. Na poziomie "łatwy" z włączonym trainerem miałem problem z niektórymi bossami.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
ODPOWIEDZ