Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

[10.07.14] Shadow of Nebula, Transmigration, Steampunker...
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=2157
Strona 1 z 1

Autor:  Redakcja [ czw 10 lip 2014, 16:05 ]
Tytuł:  [10.07.14] Shadow of Nebula, Transmigration, Steampunker...

Polskojęzyczni twórcy nie zwalniają tempa. Nowe przygodówki "made in Poland" wyrastają ostatnio jak grzyby po deszczu. Niektóre dopiero kiełkują, inne powoli zaczynają dojrzewać...

Do tych dojrzewających śmiało zaliczyć można Steampunkera (początkowo - Robotica). Ta powstająca w studiu Telehorse (nawiasem mówiąc, świetny pomysł na nazwę i logo) dwuwymiarowa przygodówka z akcją osadzoną w - jak sugeruje tytuł - mocno steampunkującym świecie, ma ukazać się jeszcze latem br. W oczekiwaniu na premierę, za pośrednictwem atrakcyjnej strony oficjalnej obejrzeć można m.in. trochę screenów i trailer. Więcej materiałów video dostępnych jest na YouTube tudzież na Vimeo.

Coraz więcej dzieje się w świecie Transmigration: Into Darkness Peering. Od początku lutego na dobre ruszyła elegancka strona internetowa, z której niestety nadal niewiele można się na temat Transmigration dowiedzieć, ale na szczęście wielu rzeczy można się nie-dowiedzieć. Jak "informuje" oficjalna strona w Transmigration nie będzie w pełni trójwymiarowego środowiska, zaawansowanej AI, akcji, walki, broni... będzie za to mnóstwo deszczu i bohater - Joseph - poruszający się na wózku inwalidzkim.

Nie próżnuje też zespół Bisonia (wcześniej - Kettleslayer) pracujący nad Shadow of Nebula. Redakcja nowinkowała o grze już latem ubiegłego roku. Dziś warto wspomnieć przede wszystkim o tym, że gra trafiła kilka dni temu na Steam Greenlight, gdzie obejrzeć można również jej wczesny zwiastun. Planowana data premiery to w chwili obecnej, podobnie jak w przypadku Transmigration, pierwszy kwartał 2015.

Nowinkował Elum

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/