Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

[31.08.14] Campo Santo (kto?) pokazuje Firewatch (co?)
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=2179
Strona 1 z 1

Autor:  Redakcja [ ndz 31 sie 2014, 15:53 ]
Tytuł:  [31.08.14] Campo Santo (kto?) pokazuje Firewatch (co?)

Lubię Campo Santo. Choć ten kalifornijski zespół nie wydał jeszcze ani jednej gry, mam wrażenie, jakbym znał ich od lat. Może bierze się to stąd, że jednym z założycieli/kierowników/prezesów/dyrektorów/penisów (nie znam szczegółów) studia Campo Santo jest Jake Rodkin - dziś jegomość w coraz bardziej średnim, około trzydziestoparoletnim wieku, który niegdyś był istotnym ogniwem co najmniej trzech ważnych stron/serwisów zahaczających o tematykę gier przygodowych (AdventureGamers, Mixnmojo oraz niezależna, internetowa stolica Sama i Maxa).

Na innych stronach przeczytacie pewnie, że Campo Santo to studio założone przez ludzi, którzy wcześniej pracowali w firmach takich jak Telltale Games, Double Fine, LucasFilm, Studio Ghibli i współtworzyli gry/serie takie jak The Walking Dead, Tales of Monkey Island, The Cave, Gone Home. I bardzo dobrze, bo to wszystko prawda...

Och, zapomniałbym o najważniejszym. Debiutancka gra Campo Santo - zaanonsowana wiosną br. Firewatch - wczoraj doczekała się pierwszych zdjęć oraz pierwszego zwiastunu. Więcej materiałów wideo - na kanale gry na YouTube.

Nowinkował Elum

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/