Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

[21.10.14] Pierwszy "chapter" Dreamfall: Chapters już jest?

Post autor: Redakcja »

Już jest prawie. Na razie nowym Dreamfallem cieszyć mogą się internetowi sponsorzy, którzy wsparli grę na Kickstarterze wiosną ubiegłego roku. Niestety podobno znaleźli błędy, które twórcy chcą jak najszybciej usunąć, co nieco opóźni planowaną wcześniej na dzień dzisiejszy premierę. Możliwe, że nawet o kilka kolejnych... godzin. Tylko godzin? Niech będzie nawet tydzień. Cóż to jest w porównaniu z miesiącami dzielącymi fanów od premiery ciągu dalszego.

P.S. Mniej więcej w chwili nowinkowania przez nowinkującego niniejszej nowinki gra pojawiła się na Steamie (tak twierdzą na Twitterze). To się nazywa synchronizacja!

Nowinkował Elum
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: [21.10.14] Pierwszy "chapter" Dreamfall Chapters już jes

Post autor: jackowsky »

Zwisa mi czy pierwsza część pojawi się teraz, później czy jeszcze później. I tak kupię (o ile w ogóle) dopiero całość.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

Re: [21.10.14] Pierwszy "chapter" Dreamfall Chapters już jes

Post autor: Sammy »

Cuuuuudo. Ta gra tak ocieka klimatem przygód April Ryan, że nie mogę mego serca nacieszyć :) Wracam do grania ;)
Samuś Sprytuś Zabijaka
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: [21.10.14] Pierwszy "chapter" Dreamfall: Chapters już je

Post autor: Elum »

Wracasz do grania w przygodówki czy wracasz do grania w Dreamfall: Chapters? 8)
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 236
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 18:19
Lokalizacja: Bahrain
Kontakt:

Re: [21.10.14] Pierwszy "chapter" Dreamfall: Chapters już je

Post autor: Sammy »

W przygodówki grywam od zawsze, choć to prawda, że kiedyś więcej, ale zmieniać tego stanu raczej nie mam zamiaru. Wracam do tego konkretnego tytułu :)
Samuś Sprytuś Zabijaka
ODPOWIEDZ