Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

[31.03.15] Adventure Jam startuje za trzy dni
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=2249
Strona 1 z 1

Autor:  Redakcja [ wt 31 mar 2015, 18:12 ]
Tytuł:  [31.03.15] Adventure Jam startuje za trzy dni

...osiem godzin, czterdzieści dziewięć minut i siedemnaście sekund. Tyle, w każdym razie, wskazuje w tej chwili odlicznik na stronie adventurejam.org

Konkursy dla twórców gier są fajne. Choć zazwyczaj nikt nie wygrywa w nich nagród rzeczowych (takich jak pergole czy humidory), wszyscy są zadowoleni. Twórcy - bo mają okazję zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Gracze - bo "game jamy" to kopalnia interesujących projekcików, które nierzadko przeradzają się z czasem w pełnowymiarowe projekciska. Adventure Jam jest ciekawy tym bardziej, że jego nadrzędnym tematem będą przygodówki. Podobnie jak np. w przypadku cyklicznych, comiesięcznych konkursów MAGS, każdy twórca/zespół będzie musiał przygotować grę na zadany przez organizatorów temat w ściśle określonym czasie. Tym razem ma być to czternaście dni.

Należy dodać, że Adventure Jam organizują Cassie Benter oraz Stacy Davidson (Jack Houston and the Necronauts), zaś w jury zasiądą Jake Elliott (Kentucky Route Zero), Jordi de Paco (Gods Will Be Watching) i Steven Alexander (Quest for Infamy). Logo konkursu przygotował Octavi Navarro (po prostu miłośnik pikseli).

Nowinkował Elum

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/