Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

[Czytelnia] Benoit Sokal o Lost Paradise i nie tylko
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=23
Strona 1 z 1

Autor:  drozda [ pn 21 lut 2005, 22:05 ]
Tytuł:  [Czytelnia] Benoit Sokal o Lost Paradise i nie tylko

Jakoś tak nie widzę, żeby ktoś pisał o ostatnim wywiadzie na Przygodoskopie. Więc powiem, że mi się bardzo spodobał. Dużo interesujących informacji, wiele różnych ciekawostek no i sam fakt przeprowadzenia wywiadu z taką postacią! :) No i mam pytanko. Ciężko było namówić Sokala na wywiad?

Autor:  Adrian [ pn 21 lut 2005, 22:39 ]
Tytuł: 

Nie, zgodzili sie od razu. Za to do udzielania bardziej wyczerpujacych pytan juz trzeba bylo zmuszac placzem i lamentem - moze pytania nie byly wystarczajaco prowokujace...

Autor:  drozda [ pn 21 lut 2005, 22:53 ]
Tytuł: 

Pewnie jak by były bardziej prowokujące to wywiad zajmowałby góra pół strony ;) A z ciekawości - jakie inne osoby macie zamiar wymaglować? Bo chyba trafiłem gdzieś na informacje, że to dopiero początek tego typu akcji, tylko nie pamiętam czy to było w wywiadzie, czy gdzieś indziej.. eh ta pamięć :)

Autor:  Sammy [ wt 22 lut 2005, 10:02 ]
Tytuł: 

Ech, Wajuś, że też Ci się chciało tyle pytań i tyle fikcyjnych odpowiedzi wymyślać :D Dorabiasz sobie w "Gali" albo w "Życiu na gorąco", co? :lol:

Autor:  Elum [ wt 22 lut 2005, 14:45 ]
Tytuł: 

Sammy! Wiesz co właśnie zauważyłem? Popraw sobie szybko adres tej strony w swoim profilu, bo coś nie chce działać (przynajmniej u mnie). Pewnie strzeliłeś jakąś literówkę przy wpisywaniu :lol:

Autor:  Sammy [ wt 22 lut 2005, 15:17 ]
Tytuł: 

Już poprawiłem. Dzięki, Elum, za zwrócenie uwagi - pewnie setki tysięcy istnień ludzkich, które do tej pory odwiedziły tę stronę popełniły przez jej brak samobójstwa albo coś w tym stylu, więc Twoja wskazówka ma wiekopomne znaczenie dla przyszłości naszej planety.

Aha - uprzejmie proszę o niezwracanie uwagi na "nienajczęstsze" aktualizacje na mojej stronie - te typy tak mają :D.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/