Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

[18.01.16] Quest - kolejny film o historii Sierry?
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=2314
Strona 1 z 1

Autor:  Redakcja [ pn 18 sty 2016, 20:38 ]
Tytuł:  [18.01.16] Quest - kolejny film o historii Sierry?

Pamiętacie Heroes: The History of Sierra On-Line? Ten intrygujący projekt studia Molotov Angel Productions mniej więcej dwa i pół roku temu próbował zawalczyć na Kickstarterze o 125 tys. dolarów. Tyle wystarczyć miało na dokończenie filmu dokumentalnego, w którym wystąpić mieli m.in. Roberta i Ken Williamsowie, Lori i Corey Cole'owie, Jim Walls, Christy Marx, Bill Davis, Lorelei Shannon, Mark Seibert, Al Lowe i Mark Crowe (po lewej):

Obrazek

Niestety, choć kickstarterowy zwiastun przygotowany został bardzo profesjonalnie, twórcom filmu udało się zebrać zaledwie nieco ponad 20 procent wymaganej kwoty. Co gorsza, od tamtego czasu ich internetowa aktywność spadła praktycznie do zera. Nie wiadomo, czy nadal nad filmem pracują lub poszukują innych sposobów na dofinansowanie produkcji. Nie wiadomo nawet, czy nadal planują jego premierę.

Tymczasem sytuację postanowiła wykorzystać "konkurencja". Od ubiegłego tygodnia na platformie Indiegogo sponsorów szuka Quest: The Story of Sierra On-Line, projekt bliźniaczo do Heroes podobny, a przy tym... już na pierwszy rzut oka o wiele skromniejszy. Nie powinno dziwić, że jak na razie jedynym gościem, który zdecydował się w nim wystąpić jest Al Lowe.

Nowinkował Elum

Autor:  jarecki83 [ wt 19 sty 2016, 05:23 ]
Tytuł:  Re: [18.01.16] Quest - kolejny film o historii Sierry?

Flexible funding? A to ci nowość. Dawno nie zaglądałem na żadne kickstartery, a tu się okazuje, że nawet jak nie zbiorą całej sumy, to hajs przepada...

Autor:  Kurasiu [ czw 28 sty 2016, 14:01 ]
Tytuł:  Re: [18.01.16] Quest - kolejny film o historii Sierry?

Cytuj:
This is officially a dead project. The only reason it is still active is because Indiegogo will not allow you to cancel a project once the campaign has begun. If you've already pledged, please withdraw your support.


Cóż, drugie podejście i znowu się nie udało. :( Szkoda, chętnie bym sobie taki dokument obejrzał.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/