Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

[15.04.16] Stasis, Doomsday i "Krąg krwi" po polsku

Post autor: Redakcja »

Dwie przygodówki po polsku wydane tego samego dnia? To nie zdarza się często. Od wczoraj w sprzedaży dostępne są dwa nowe tytuły z logiem firmy Techland na pudełku. Przede wszystkim Deponia Doomsday, która w obcojęzycznych wersjach językowych sprzedawana jest od mniej więcej miesiąca. A przy okazji Stasis - dostępna z polskimi napisami od ubiegłego roku, jednak do tej pory jedynie w wersji cyfrowo-elektronicznej.

Nie co dzień trafia się też premiera polskiej wersji językowej "Kręgu krwi". Tym bardziej - solidnie poprawionej. Szczegóły - u źródła.

Nowinkował Elum
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Re: [15.04.16] Stasis, Doomsday i "Krąg krwi" po polsku

Post autor: mendosa »

Dzięki za wspomnienie o GPP! Nawiasem pisząc, całkiem zapomniałem, że jan... Bracia Amerykanie ;) przemianowali "Złamany Miecz: Cień Templariuszy" na "The Circle of Blood", no i tak se czytam, "Krąg krwi", "o so chozi?" :D
mendosa = konik szachowy
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Też o tym regularnie zapominam. ;) I zazwyczaj nie lubię takiego podmieniania tytułów. Ale w przypadku Broken Sworda doszedłem ostatnio do wniosku, że alternatywny/amerykański tytuł podoba mi się bardziej, zwłaszcza po polsku. Dlatego postanowiłem go trochę wyeksploatować (udało się dwa razy z rzędu :gugu:).
ODPOWIEDZ