Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest pn 11 lis 2019, 20:51

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
[15.04.16] Stasis, Doomsday i "Krąg krwi" po polsku 
Autor Wiadomość
Site Admin
Awatar użytkownika

Post [15.04.16] Stasis, Doomsday i "Krąg krwi" po polsku
Dwie przygodówki po polsku wydane tego samego dnia? To nie zdarza się często. Od wczoraj w sprzedaży dostępne są dwa nowe tytuły z logiem firmy Techland na pudełku. Przede wszystkim Deponia Doomsday, która w obcojęzycznych wersjach językowych sprzedawana jest od mniej więcej miesiąca. A przy okazji Stasis - dostępna z polskimi napisami od ubiegłego roku, jednak do tej pory jedynie w wersji cyfrowo-elektronicznej.

Nie co dzień trafia się też premiera polskiej wersji językowej "Kręgu krwi". Tym bardziej - solidnie poprawionej. Szczegóły - u źródła.

Nowinkował Elum

pt 15 kwie 2016, 18:09
Wyświetl profil WWW

Post Re: [15.04.16] Stasis, Doomsday i "Krąg krwi" po polsku
Dzięki za wspomnienie o GPP! Nawiasem pisząc, całkiem zapomniałem, że jan... Bracia Amerykanie ;) przemianowali "Złamany Miecz: Cień Templariuszy" na "The Circle of Blood", no i tak se czytam, "Krąg krwi", "o so chozi?" :D

czw 21 kwie 2016, 08:29
Awatar użytkownika

Też o tym regularnie zapominam. ;) I zazwyczaj nie lubię takiego podmieniania tytułów. Ale w przypadku Broken Sworda doszedłem ostatnio do wniosku, że alternatywny/amerykański tytuł podoba mi się bardziej, zwłaszcza po polsku. Dlatego postanowiłem go trochę wyeksploatować (udało się dwa razy z rzędu :gugu:).

czw 21 kwie 2016, 19:09
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 3 ]