Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

[29.06.16] Autorzy Limbo skończyli Inside
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=2347
Strona 1 z 1

Autor:  Redakcja [ śr 29 cze 2016, 19:22 ]
Tytuł:  [29.06.16] Autorzy Limbo skończyli Inside

Limbo Arnta Jensena - przebrana za platformówkę hybryda gatunków, pod wieloma względami przypominająca legendarną Heart of Darkness Erica Chahi, do dnia dzisiejszego sprzedała się podobno w liczbie ponad miliona egzemplarzy (całkiem nieźle jak na współczesną grę, o kilkadziesiąt megabajtów mniejszą od... dema Heart of Darkness). Nie wspominając o licznych nagrodach jakie w międzyczasie zebrali jej twórcy (poniżej - Arnt Jensen i Morten Bramsen odbierają tzw. prestiżową nagrodę, wręcza niejaki Tim Szofer):

Obrazek

Namacalnym owocem tego sukcesu jest Inside - gra fabularnie i gatunkowo bardzo do Limbo podobna, a przy tym podobno większa, lepsza i... mniej konsolowa. Na wersję PeCetową Limbo trzeba było czekać ponad rok, wersja PeCetowa Inside (tj. windowsowo-linuxowa) trafi do sprzedaży tuż po konsolach, czyli już w przyszłym tygodniu.

P.S. Limbo jest jedną z tych gier, o których pisaliśmy na Przygodoskopie na długo zanim to było modne (od 2006 roku, inne polskojęzyczne strony/serwisy dostrzegły Limbo dopiero ok. roku 2010). Za to Inside niewątpliwie przypadła do gustu redakcji czasopisma Pixel, która konsekwentnie reklamuje grę na okładce każdego numeru, począwszy od czerwca ub. roku (poniżej - z Johnem Romero w tle):

Obrazek

Obrazek

Za ten wkład w promocję Pixel powinien dostać egzemplarz do recenzji co najmniej na miesiąc przed konkurencją.

Nowinkował Elum

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/