Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

[30.03.17] Thimbleweed Park przenosi do 1987 roku od dziś

Post autor: Redakcja »

Thimbleweed Park to niewątpliwie jedna z najważniejszych premier 2017 roku. Twórcy, którzy niegdyś "wynaleźli" przygodówki point & click (Ron Gilbert, Gary Winnick, David Fox), powrócili w wielkim stylu. Wzorowo wykorzystali szansę, jaką daje Kickstarter. Podręcznikowo zaplanowali i zorganizowali produkcję gry. Ostatnio wytłumaczyli się nawet z przekrętu w papierach, o którym zrobiło się głośno w styczniu. Nikt nie poczuł się... wyrolowany.

Thimbleweed Park od dziś kupić można w popularnych sklepach internetowych (popularny #1, popularny #2). Na razie w wersji z ocenzurowanymi dialogami, ale w przygotowaniu jest już podobno oficjalny patch/dodatek odcenzurowujący. Cóż, takie są skutki uboczne, gdy w jednej z głównych ról występuje Ransome:

Obrazek

...najwredniejszy klaun od czasów pierwszego Broken Sworda, Toonstrucka i Day of the Tentacle:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nowinkował Elum
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: [30.03.17] Thimbleweed Park przenosi do 1987 roku od dzi

Post autor: Elum »

Thimbleweed Park na Commodore 64 (dla porównania - to samo ujęcie w wersji PC). ;)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: [30.03.17] Thimbleweed Park przenosi do 1987 roku od dzi

Post autor: Elum »

W sklepach GOG i Steam od przedwczoraj za niewielką (d)opłatą ściągnąć można wspomniany wyżej "patch" odcenzurowujący (odcenzurowany zwiastun).

A w innym sklepie od paru tygodni kupić można ścieżkę dźwiękową. Na płycie gramofonowej. I wciąż są tam też inne drobiazgi związane z Thimbleweed Park. Ja nie tak dawno, korzystając z okazji, że stara myszka mi padła, kupiłem sobie nowy mousepad :) (2x droższy od nowej myszki :P).
ODPOWIEDZ