Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

[14.06.17] Elijah Wood producentem... przygodówek?
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=2404
Strona 1 z 1

Autor:  Redakcja [ śr 14 cze 2017, 19:04 ]
Tytuł:  [14.06.17] Elijah Wood producentem... przygodówek?

Elijah Wood to jeden z niewielu aktorów grywających w przygodówkach, który oficjalnie przyznaje się do grywania w przygodówki. Zapewne przede wszystkim dzięki temu zgodził się wystąpić w Broken Age (dwadzieścia lat po tym, jak jego kolega z drużyny wystąpił w Ripperze). I pewnie również dlatego jego firma SpectreVision, do tej pory zajmująca się produkcją niskobudżetowych horrorów, od ubiegłego roku wzięła się za produkcję... przygodówek?

Pierwszy interaktywny projekt SpecreVision (tworzony przez wewnętrzne studio Company X, wydawcą ma być Ubisoft) nosi tytuł Transference i, jak sugeruje pierwszy zwiastun, będzie kolejną pierwszoosobową grą eksploracyjną zoptymalizowaną pod hełmy/gogle VR. Oficjalne źródła nie zdradzają na razie, czy w wersji finalnej, podobnie jak w zrealizowanej na potrzeby tegorocznych targów E3 prezentacji, pojawią się sceny z aktorami. Byłoby ciekawie(j).

Drugi, jeszcze bardziej enigmatyczny projekt - Dispatch - ma podobno nawiązywać do klasycznych przygodówek... tekstowych!

Elum

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/