Przygodoskop
http://www.przygodoskop.pl/forum/

[16.07.17] Nową Her Story sfilmuje Annapurna
http://www.przygodoskop.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=2409
Strona 1 z 1

Autor:  Redakcja [ ndz 16 lip 2017, 22:25 ]
Tytuł:  [16.07.17] Nową Her Story sfilmuje Annapurna

Od przedwczoraj wiadomo, że kolejny projekt Sama Barlowa - autora Her Story - nazywa się... nie, nie Her Story 2. Telling Lies będzie zupełnie inną historią (herstorią?), w której przede wszystkim wystąpić ma więcej, niż w Her Story, postaci (czyli na pewno więcej niż jedna). Wśród inspiracji Sam Barlow wymienia "Rozmowę" z 1974 roku w reżyserii Francisa Forda Coppoli.

Wiadomo również, że Telling Lies nie współtworzy odpowiedzialne za Possibilię studio Interlude, z którym Sam Barlow kojarzony był od ubiegłego roku. Telling Lies powstaje pod szyldem Annapurna Interactive - działającego od niedawna oddziału wytwórni filmowej Annapurna Pictures, zajmującego się produkcjami interaktywnymi. Annapurna to firma, o której na razie nie jest w świecie gier komputerowych głośno, ale miejmy nadzieję, że jeszcze będzie. Bo drzemie w niej ogromny potencjał. Z jednej strony - dysponuje milionami dolarów. Z drugiej - nie boi się inwestować w tytuły nieszablonowe. Idealna konfiguracja.

Do dnia dzisiejszego Annapurna zdążyła wydać What Remains of Edith Finch, w najbliższych planach ma m.in. kiełkującą od ładnych kilku lat Gorogoę. W przypadku Telling Lies zajmie się tym, na czym zna się najlepiej - realizacją części filmowej/FMV. Okres zdjęciowy ma się rozpocząć na przełomie 2017/2018 roku.

Elum

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/