Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
Posty: 391
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 17:26
Kontakt:

[15.10.15] Nowe "Gry wojenne" będą filmem interaktywnym

Post autor: Redakcja »

Wygląda na to, że popularny w latach osiemdziesiątych thriller familijny, przestrzegający przed konsekwencjami grania w grę, doczeka się w przyszłym roku interaktywnego remake'u. W oryginalnych "Grach wojennych" nieletni bohater grając z koleżanką w "Globalną wojnę termojądrową" niemal doprowadza do wybuchu globalnej wojny termojądrowej. W nowej wersji widz/gracz będzie mógł w końcu zdecydować, czy [UWAGA, NIESPODZIEWANY SPOILER!] hollywoodzki happy-end [/KONIEC NIESPODZIEWANEGO SPOILERA] to było rzeczywiście najlepsze rozwiązanie.

Obrazek

Interaktywne "Gry wojenne" to wspólne przedsięwzięcie studia Interlude i wytwórni MGM (tej z lwem wkomponowanym w logo). Co istotne, nie jest to pierwsza próba wkroczenia MGM w świat rozrywki bardziej interaktywnej. W połowie lat dziewięćdziesiątych MGM (Interactive) próbowała zaistnieć jako dystrybutor/wydawca... klasycznych przygodówek. Tak się szczęśliwie złożyło. Niestety skończyło się na dwóch - Dark Seed II i I Have No Mouth...

Nowinkował Elum
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Re: [15.10.15] Nowe "Gry wojenne" będą filmem interaktywnym

Post autor: anka »

8) nie wierzę! ale czekam !
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: [15.10.15] Nowe "Gry wojenne" będą filmem interaktywnym

Post autor: Elum »

Minęły dwa lata - jest pierwszy teaser. Na razie średnio mi się to podoba. Chyba liczyłem na coś trochę innego.
ODPOWIEDZ