Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Bzyk
Posty: 50
Rejestracja: wt 30 paź 2007, 15:33
Lokalizacja: Lubin/Wrocław/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bzyk »

Nie odważyli się... :P Za to zażyczyli sobie mały pokaz na dużym ekranie. Oczywiście promotor grał wcześniej. Nawet prosił o solucję. :D
Luminous beings are we, not this crude matter...
Awatar użytkownika
Bzyk
Posty: 50
Rejestracja: wt 30 paź 2007, 15:33
Lokalizacja: Lubin/Wrocław/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bzyk »

Właśnie dziś pojawiła się oczekiwana przeze mnie niecierpliwie, nowa wersja silnika Adventure Maker - 4.4 beta 2. Przygotowałem tym samym finalną wersję gry, jednak nie bardzo mam ją gdzie umieścić.

Jeśli ktokolwiek zna darmowy serwer hostingowy, który generuje hotlinki do wykorzystania na stronie, bądź też mógłby udostępnić mi 85 Mb miejsca w zamian za reklamę na stronie gry, byłbym zobowiązany!

Pozdrawiam,
Marcin
Luminous beings are we, not this crude matter...
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

8) ja sie ciesze i czekam na poznanie pracy...czyli chce mi sie zagrac! Zwlaszcza po wysluchaniu opinii moich kolegow z przygodoskopu. Ja im ufam. Chociaz na trupach... i ich opinii sie zawiodlam. albo spozytkowalam upor na inne, niz trupie, cele.
P.S. Tez nie tak, bo w "Six Feet Under"" (serial. 5 sezonów),
zakochałam sie. :)
Ale od młodości marzyłam o zakładzie pogrzebowym. Nawet mam wyśnione miejsce w Katowicach na "mój zakład" 8)
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

anka pisze:Ale od młodości marzyłam o zakładzie pogrzebowym. Nawet mam wyśnione miejsce w Katowicach na "mój zakład" 8)
Dworzec? :D
Nawet wygląda podobnie do trupiarni z Tormenta. :)
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
Bzyk
Posty: 50
Rejestracja: wt 30 paź 2007, 15:33
Lokalizacja: Lubin/Wrocław/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bzyk »

anka pisze:Tez nie tak, bo w "Six Feet Under"" (serial. 5 sezonów), zakochałam sie. :)
Przepraszam, że off topic, ale jeśli podoba Ci się "Six feet under" (a serial jest znakomity!), to pokochasz "Nip/Tuck". Zdecydowanie nr 1!

Inna rzecz - koniecznie przeczytaj "Amerykańskich Bogów" Neila Gaimana. Jest tam znakomity wątek z zakładem pogrzebowym.
Luminous beings are we, not this crude matter...
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

Bzyk pisze:
anka pisze:Tez nie tak, bo w "Six Feet Under"" (serial. 5 sezonów), zakochałam sie. :)
Przepraszam, że off topic, ale jeśli podoba Ci się "Six feet under" (a serial jest znakomity!), to pokochasz "Nip/Tuck". Zdecydowanie nr 1!
Dear Bzyk!
Nip/Tuck obejrzałam przed "Six Feet Under". Żałuję, że w "mojej" wypożyczalni były jedynie 3 , max. 4 sezony Nip/Tuck. Tak właściwie, to po Nip/Tuck wpadłam w nałóg serialowy. 8)
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Bzyk pisze:Jeśli ktokolwiek zna darmowy serwer hostingowy, który generuje hotlinki do wykorzystania na stronie, bądź też mógłby udostępnić mi 85 Mb miejsca w zamian za reklamę na stronie gry, byłbym zobowiązany!
Na serwerze Przygodoskopu Magritte zmieści się bez problemu. 8)
mendosa
Posty: 382
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 17:22

Post autor: mendosa »

Nie chciałem postępować nieetycznie, choć korciło mnie okrutnie aby zaproponować hosting także na Adventure Zone, a teraz pewnie dupa zbita - prawa na wyłączność etc. etc. ;) . Cieszę się, że grę będzie można skądś w końcu pobrać i przetestować na własnej skórze :)
mendosa = konik szachowy
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

aegnor pisze: Dworzec? :D Nawet wygląda podobnie do trupiarni z Tormenta. :)
Nie.. mam upatrzona okolice przy Teatrze Slaskim 8)
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
ODPOWIEDZ