Jeśli chciał(a)byś pochwalić się własną, własnoręcznie zaprojektowaną, zaprogramowaną i/lub narysowaną grą - nie mogłeś(aś) trafić lepiej.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Ascovel
Posty: 277
Rejestracja: pn 02 lut 2009, 17:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Snakes of Avalon

Post autor: Ascovel »

Dzięki wielkie za zainteresowanie wywiadem i nowym projektem - niestety nie przeczytałem postów kiedy były świeże. NBC do tej pory się ze mną nie skontaktowało.

Jeszcze nie czas na wysyp informacji a propos The Thought Saved for Last, ale chętnie się pochwalę, że zaczyna to to jakoś wyglądać:

Obrazek
Awatar użytkownika
Manni
Posty: 148
Rejestracja: sob 07 cze 2008, 08:43
Lokalizacja: Olecko / Warszawa

Re: Snakes of Avalon

Post autor: Manni »

Życzę powodzenia przy nowym projekcie! Przyznam, że mnie też ostatnio coraz bardziej ciągnie do stworzenia jakiejś własnej (mini)przygodówki, ale to pewnie za jakiś czas, jak będę miał lepszy skaner i wreszcie uzbieram fundusze na tablet. No i jeszcze muszę nauczyć się obsługi AGS ;).
gram: Sam and Max: Season 1, The Dark Eye: Chains of Satinav
poza tym: Ratchet & Clank: Crack in Time, Catherine (płyta zaginęła T_T'')
ost. skończone: The Walking Dead (9/10), Chaos on Deponia (8/10)
Awatar użytkownika
Ascovel
Posty: 277
Rejestracja: pn 02 lut 2009, 17:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Snakes of Avalon

Post autor: Ascovel »

Dzięki, Manni!

Też niestety nie mam kasy na tablet, a przy muskaniu grafik w rozdzielczości 1280 na 720, to jego brak jest dosyć odczuwalny.

Mam nadzieję, że się przełamiesz z tą własną przygodówką niezależnie od posiadanego sprzętu. Dobrze jest zrobić najpierw grę z placeholderową grafiką i dopiero jak już jest wszystko grywalne pomyśleć o podrasowaniu jej. Bardzo to potem motywuje do zrobienia tej grafiki. :)
ODPOWIEDZ