Jeśli chciał(a)byś pochwalić się własną, własnoręcznie zaprojektowaną, zaprogramowaną i/lub narysowaną grą - nie mogłeś(aś) trafić lepiej.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
Fitz
Posty: 174
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 20:30
Kontakt:

Re: Gray - rozpikselowana przygodówka w czterech kolorach

Post autor: Fitz »

Wejdź przez mój profil albo odśwież - bo faktycznie czasem się zacina i nie chce odtwarzać. Mam nadzieję, że Request Denied bardziej pasuje do niemilca niż smok ;) A całościowy dubbing jest maaaało realny :) Kwestii mówionych - długości raczej sporej, jak wiesz - jest coś ponad 3500. Musiałbym zrobić kampanię na Kickstarterze, żeby mi na tusipect starczyło ;)

A komiks o myszach caaaały czas planuję reaktywować kiedyś tam - ale w nieco innej szacie graficznej, bo przy tej na jedną stronę schodził mi cały tydzień, z weekendami od rana do nocy. A lubię ten typ narracji, fajne to było!
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

"Take me to your leader" Graya brzmi świetnie. :D Tutaj zgadzam się z Olim. Głos niemilca też trafiony w dziesiątkę. Mniej podoba mi się za to farmer. Moim zdaniem brzmi trochę zbyt... młodo. ;) Jego głos wyobrażałbym sobie mniej więcej w ten sposób (tutaj ten sam aktor/postać w scenie nie-śpiewanej). :)
Awatar użytkownika
Fitz
Posty: 174
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 20:30
Kontakt:

Re: Gray - rozpikselowana przygodówka w czterech kolorach

Post autor: Fitz »

Faktycznie fajny i pasowałby - ale tu musiałbym poćwiczyć z chrypką i skalą. Popróbuję!
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Więcej alkoholu, mocnych papierosów i za dwadzieścia lat będzie idealny głos farmera. Do tego czasu możesz powoli, bez pośpiechu nagrywać głosy pozostałe. :D ;)
Awatar użytkownika
Fitz
Posty: 174
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 20:30
Kontakt:

Re: Gray - rozpikselowana przygodówka w czterech kolorach

Post autor: Fitz »

Wydaje mi się, że aby tak zjechać gardło, wystarczy nagrać wszystkie kwestie Graya ;) Albo "Dragona" poćwiczyć pół godziny, bo też nieźle ryje gardło.
ODPOWIEDZ