Nie pamiętasz tytułu ulubionej przygodówki z dzieciństwa? Szukasz gry, która trafiłaby idealnie w Twój gust? Forumowicze postarają się pomóc.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Odydoz pisze:Mysle, że "wyrastające z pod ziemii" kwestie dialogowe to raczej skutek twojej nieuwagi (...)
Raczej uwagi, jak inaczej stwierdziłbym, że w opcji dialogowej pojawia się możliwość, o której mój bohater nie powinien (a nawet nie może) wiedzieć.
Odydoz pisze:(...) lub przeprowadzania rozmów w innej kolejności, niż chcieli twórcy.
Wybacz, ale twórcy gry powinni przed takimi przypadkami się (i nas również) zabezpieczyć
Odydoz
Posty: 94
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Z przedszkola

Post autor: Odydoz »

Wybacz, ale wybaczac to ci nie mam za co, ja nic nie sugeruję, mi się po prostu tak wydaje. A sam fakt, że twórcy mogą niedopracować takich rzeczy nie ma z tym nic wspólnego. :D I nie twierdzę "yyyy, bo wogule nie czytasz / słuchasz dialogów, po co ty wogule gry kópóiesz, yyyy" - nie mówię, że mi się to nie zdarza, ba, nawet o wiele częściej, niż bym chciał, po prostu staram się nie wyciągać wnisków zbyt pochopnie - czy ktoś by mógł tak nieuważnie układać dialgi?
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Odydoz pisze:(...)
OK :)
Daimonion
Posty: 8
Rejestracja: pt 20 maja 2005, 20:39

Post autor: Daimonion »

polecam Sanitarium, Gabriel Knight 1 (duzo ciezszy klimat niz w 3ce), Grim Fandango(za humor :-) a jesli uda Ci sie odpalic to Kingdom O'Magic ...to tak na poczatek bo dobrych rzeczy jest cala masa i co wiecej ...stare gry mozna sciagnac za darmo :-)
pozdrawiam
ps
to moj pierwszy post na tym forum , wiem ze sie nie przedstawilem itd ale to nie forum o mnie tylko o przygodowkach ktore uwielbiam :-))) mam nadzieje ze mi sie tutaj spodoba i ciesze sie ze takie forum powstalo bo juz myslalem ze przygodowki wyginely smiercia naturalna:(( ale nic to - starych dobrych przygodowek jest tyle ze zycia nie starczy... ;-))
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Daimonion pisze:stare gry mozna sciagnac za darmo
Wszystkie gry można ściągnąć za darmo, ale w większości przypadków będzie to zwykła kradzież. Gry nie stają się bezpłatne z racji wieku...
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Awatar użytkownika
Reptil3
Posty: 551
Rejestracja: śr 23 lut 2005, 10:20
Lokalizacja: Uć/$DC
Kontakt:

Post autor: Reptil3 »

Stają, ale nie z powodu tak krótkiego jak kilka(naście) lat.
http://www.pokepl.info - Całkiem nowe PoKE

Obrazek
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Reptil3 pisze:Stają
Najstarsze gry mają ze dwadzieścia lat. Które z nich tylko i wyłącznie z racji wieku stały się według Ciebie bezpłatne? 8)
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Daimonion
Posty: 8
Rejestracja: pt 20 maja 2005, 20:39

Post autor: Daimonion »

heh moj blad , naturalnie wszytko mozna sciagnac z netu za darmo chodzilo mi o termin "abandonware" w tym przypadku , a mozna zamienilbym na "mozna bez wyrzutow sumienia , mozna bo nie jest to naganne etycznie" :-))
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Daimonion pisze:"mozna bez wyrzutow sumienia , mozna bo nie jest to naganne etycznie"
Kradzież może wyrzutów sumienia u złodzieja nie wywoływać, ale zawsze będzie naganna etycznie...
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Daimonion
Posty: 8
Rejestracja: pt 20 maja 2005, 20:39

Post autor: Daimonion »

kNOT pisze: Najstarsze gry mają ze dwadzieścia lat. Które z nich tylko i wyłącznie z racji wieku stały się według Ciebie bezpłatne? 8)
Heh, wszystko jest jasne jak slonce ... kiedy mowie stare to nie mam na mysli np takiego Blade Runner'a ktory nowy nie jest, tylko gry takie jak np goblins (tja wiem, dla niektorych to gra logiczna a nie przygodowa ale nie w tym rzecz:-)) , gry ktorych nie kupisz juz nigdzie w sklepie albo sa dostepne ZA DARMO :o bo o tym zadecydowali jej tworcy - jak np w przypadku "Beneath a Steel Sky"
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Daimonion pisze:gry ktorych nie kupisz juz nigdzie w sklepie
A to coś zmienia?
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Daimonion
Posty: 8
Rejestracja: pt 20 maja 2005, 20:39

Post autor: Daimonion »

lol widze, ze po prostu lubisz sie klucic (masz specjalnie dla Ciebie literowke zrobilem :-)) , przeczytaj calego posta - specjalnie dla Ciebie posluzylem sie przykladem gry Beneath a Steel Sky a Ty wyrwales kawalek zdania z kontekstu i dalej swoje ...
nie obraz sie, szanuje poglady innych ludzi, ale takie dywagacje uwazam po prostu za strate czasu :-))
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Daimonion pisze:gry ktorych nie kupisz juz nigdzie w sklepie albo sa dostepne ZA DARMO
Polska języka, trudna języka? :gugu:
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
Daimonion
Posty: 8
Rejestracja: pt 20 maja 2005, 20:39

Post autor: Daimonion »

juz wiem , ty po prostu lubisz nabijac sobie posty , powodzenia moze syrenke albo jakiegos fiata 126p w nagrode za to dostaniesz ...
jak juz wczesniej pisalem strata czasu - over&out :->
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

Daimonion pisze:juz wiem , ty po prostu lubisz nabijac sobie posty
O taaak! W około 90 dni nabiłem ich sobie aż 145 (razem z tym), czyli pi razy drzwi 1 koma 6. Ty w 1 zrobiłeś 6. Ależ ja jestem statsiarz! Motyla noga! Normalnie powinni mnie zbanować, mógłbyś wtedy bzdury bez oporów pisać :lol:
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
ODPOWIEDZ