Nie pamiętasz tytułu ulubionej przygodówki z dzieciństwa? Szukasz gry, która trafiłaby idealnie w Twój gust? Forumowicze postarają się pomóc.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Martinoff
Posty: 23
Rejestracja: pn 01 paź 2007, 20:42

Przygodówka w stylu KGB, Rise of the Dragon

Post autor: Martinoff »

Witam,
Miałem ostatnio przyjemność zagrać w starą przygodówkę - KGB. Bardzo przypadła mi do gustu, więc szukałem podobnych gier. Znalazłem Rise of the Dragon i Maupiti Island. Znacie może inne podobne gry? Rozbudowane, częściowo nieliniowe przygodówki z widokiem FPP? Najlepiej stare.

Dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Skoro "Rise of the Dragon", to może od razu "Heart of China" (ewentualnie nieco podobne "Lost in Time", "Amazon: Guardians of Eden" czy "Return to Zork"). Nie zaszkodzi też spróbować "Daughter of Serpents" albo czegoś z repertuaru Legend Entertainment - szczególnie "Callahan's Crosstime Saloon" i "Superhero League of Hoboken" (sporo elementów cRPG) są chwalone (nie wiem, nie grałem), ale podobno granie w "Shannarę", "Companions of Xanth" czy "Death Gate" też nie boli. :)

Polecam też urocze "Ween: The Prophecy" - gra ma w kilku miejscach alternatywne lokacje i zawiera sporo fajnych pomysłów. Nieliniowy przebieg ma też np. "Dragon Lore", a i "Lost Eden" jest bardzo fajną pierwszoosobową przygodówką z klimatem.
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Dabertrlis
Posty: 1
Rejestracja: czw 29 sty 2015, 09:33

Re: Przygodówka w stylu KGB, Rise of the Dragon

Post autor: Dabertrlis »

Grałem w Rise of the Dragon fajna przygodówka zagrałbym sobie w coś podobnego przemawia do mnie tytuł Heart of China muszę wypróbować
ODPOWIEDZ