Nie pamiętasz tytułu ulubionej przygodówki z dzieciństwa? Szukasz gry, która trafiłaby idealnie w Twój gust? Forumowicze postarają się pomóc.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Qwiateq
Posty: 4
Rejestracja: ndz 04 sie 2013, 10:52

Co to za gra ?

Post autor: Qwiateq »

Witam poszukuje gry przygodowej, o której wiem następujące rzeczy:
-Białe oczy postaci z gry
-Jedno miejsc to kościół z dzwonem na jego środku znajdowało się serce
-gra jest utrzymywana w horror'owych klimatach
-wątek zagubionej dziewczyny
-widok first person
-możliwość strzelania z flary
Mam nadzieję że ktoś rozpozna grę i poda jej tytuł.
"Gdy sobie pomyślę „koleś, pierdolony motelowy pokój z paroma tysiącami dolarów jest równowartością narkotyków, które mogłyby mnie przekonać do bycia lepszym”, to spoglądam na mojego psa i myślę, Buster, ty nigdy nie widziałeś mnie na haju."
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Nic konkretnego na razie nie przychodzi mi do głowy. Pamiętasz może z którego (mniej więcej) roku jest gra? Była wydana w Polsce? To by trochę ułatwiło poszukiwania. :)

BTW, podejrzewam, że nie jest to klasyczna przygodówka?
Qwiateq
Posty: 4
Rejestracja: ndz 04 sie 2013, 10:52

Re: Co to za gra ?

Post autor: Qwiateq »

Niestety nie jestem w stanie stwierdzić z którego roku jest gra, ponieważ informacje o niej mam z drugiej ręki. Gra jest napewno 3D bo jest first person więc wydaje mi się że nie należy do najstarszych :)
Gra była z polskimi napisami.
Grało się agentką.
"Gdy sobie pomyślę „koleś, pierdolony motelowy pokój z paroma tysiącami dolarów jest równowartością narkotyków, które mogłyby mnie przekonać do bycia lepszym”, to spoglądam na mojego psa i myślę, Buster, ty nigdy nie widziałeś mnie na haju."
Qwiateq
Posty: 4
Rejestracja: ndz 04 sie 2013, 10:52

Re: Co to za gra ?

Post autor: Qwiateq »

nikt nie kojarzy ?
"Gdy sobie pomyślę „koleś, pierdolony motelowy pokój z paroma tysiącami dolarów jest równowartością narkotyków, które mogłyby mnie przekonać do bycia lepszym”, to spoglądam na mojego psa i myślę, Buster, ty nigdy nie widziałeś mnie na haju."
Madzius888
Posty: 398
Rejestracja: pn 16 lip 2007, 13:22
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Co to za gra ?

Post autor: Madzius888 »

Mi się kojarzy Droga do Indii, zagubiona dziewczyna, świątynia Kali, ale nie odpowiada w 100% charakterystyce, no i zupełnie nie agentka.

Trudno coś więcej podziałać, jak nie dostaniemy więcej informacji od osoby poszukującej. Podstawowe to to, o czym pisze Elum, czyli 1) to standardowy point&click czy kierowało się na klawiaturze/padzie 2) z którego roku mniej więcej pochodzi, można pomyśleć, kiedy się w nią grało, jakieś okoliczności życiowe mogą podpowiedzieć albo jeżeli się nie da, to czy grafika bardzo trąciła myszką.. a może przypominała jakąś inną grę? 3) jakie tytuły wydawały się pasujące, a już je wykluczono.
Qwiateq
Posty: 4
Rejestracja: ndz 04 sie 2013, 10:52

Re: Co to za gra ?

Post autor: Qwiateq »

1. Napisałem przecież że gra jest first person więc skąd pomysł że może to być point&click?
2.Nie jestem w stanie ustalić z którego roku jest gra jak już wcześniej napisałem
3.Jeśli nikomu nic nie przychodzi do głowy, to nie zaśmiecajcie tematu bezsensownymi radami...
A co do fabuły gry to mogę dodać że protagonistka (agentka) musiała sobie coś przypomnieć, wiem że to pewnie marna podpowiedź ale lepiej niż nic.
"Gdy sobie pomyślę „koleś, pierdolony motelowy pokój z paroma tysiącami dolarów jest równowartością narkotyków, które mogłyby mnie przekonać do bycia lepszym”, to spoglądam na mojego psa i myślę, Buster, ty nigdy nie widziałeś mnie na haju."
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Qwiateq pisze:Napisałem przecież że gra jest first person więc skąd pomysł że może to być point&click?
Stąd, że większość przygodówek first person ma interfejs/sterowanie point & click.
Qwiateq pisze:Jeśli nikomu nic nie przychodzi do głowy, to nie zaśmiecajcie tematu bezsensownymi radami...
Nie ma problemu. W takim układzie z mojej strony jest to EOT. Obiecuję, że już się w tym temacie nie odezwę. Tym bardziej, że wciąż podejrzewam, że poszukiwana gra z przygodówkami nie ma zbyt wiele wspólnego.
ODPOWIEDZ