Nie pamiętasz tytułu ulubionej przygodówki z dzieciństwa? Szukasz gry, która trafiłaby idealnie w Twój gust? Forumowicze postarają się pomóc.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Moro
Posty: 2
Rejestracja: pn 17 lip 2006, 13:07

Kto wie jaka to gra???

Post autor: Moro »

siema wiem że mój problem może sie wydać dziwny mimi wszystko jeśli ktos by umiał mi pomuc to prosze o odpowiedz mianowicie od jakiegoś czasu poszukuje pewnej gry... które tytułu nie znam. i gdyby ktoś wiedział o jaką gre chodzi to napiszcie tytuł.Jest to gra stara bo wydana ok 1996-1997 głuny bohater rozwionzuje zagadki w pozostałościach starorzytnych cywilizacji.Odwiedza takie miejsca jak egipt wyspa świetojńska czy atlantyda. widok z pierwszej osoby.jest to gra bardzo podobna do Omega Ston na tyle że gdy ja ujrzałem poczontkowa myślałem żę to ta sama gra prypomina też nieco Riddle Of The Sphinx bardzo prosze o pomoc!!!
Awatar użytkownika
Davero
Posty: 880
Rejestracja: wt 07 lut 2006, 12:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Davero »

Moro, po pierwsze - witamy, po drugie - umieszczaj tematy tam, gdzie ich miejsca, żeby nie trzeba było ich przenosić, po trzecie - skup się nieco kiedy piszesz, żeby to brzmiało bardziej przyjaźnie dla oka...

A co do meritum, to może Timelapse? Jest z 1996 roku.
Może Ark of Time z 1997? (wymaga cholera jakiejśc starej karty stricte kompatybilnej z VESA; z RiveTNT2 już działać nie chciała).


A tak w ogóle w jaki sposób i na jakiej konfiguracji udało Ci się odpalić Riddle of the Sphinx?!
Chciał(a)byś jakiejś zmiany na Przygodoskopie? Napisz TUTAJ lub TUTAJ :)
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

Davero pisze: [ciach]... żeby to brzmiało bardziej przyjaźnie dla oka...
Hehe, fajnie to to "zabrzmialo", albo "zawygladalo" :lol:

Przepraszam za offtop.
d-fence
Posty: 37
Rejestracja: ndz 18 wrz 2005, 00:43
Lokalizacja: W-wa

Post autor: d-fence »

Ark Of Time na pewno nie, stawiałbym raczej na Drowned Gods.
Moro
Posty: 2
Rejestracja: pn 17 lip 2006, 13:07

Post autor: Moro »

Dzieki za pomoc gra której szukałem to timelapse a jaśli chodzi o Riddle of the Sphinx to grałem w tą gre bardzo dawno i na zupełnie innym sprzencie dlatedo nie moge ci pomuc.
ODPOWIEDZ