Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest pn 19 sie 2019, 22:29

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Ciekawostki z sieci 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Re: Ciekawostki z sieci
jarecki83 pisze:
Jedne z najfajniejszych napisów końcowych jakie spotkałem w przygodówkach. Oglądam to małe arcydzieło już enty raz i wciąż nie mam dość.

Bardzo fajne, ja ich nie widzialam, chyba pominelam gdy ukonczylam gre. Ale muzyka wkurzajaca ( dla mnie).

czw 29 mar 2018, 10:02
Wyświetl profil ICQ
Awatar użytkownika

Psychic Detective na GDC 1996 - wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć razem autorów tego wynalazku (tj. Michaela Kaplana, Johna Sanborna i Jima Simmonsa).

& zwiastun włoskiego filmiku krótkometrażowego (dla porównania - screen #1, screen #2, screen #3 & filmikowy plakat vs. oryginalna okładka). 8)

śr 23 maja 2018, 20:08
Awatar użytkownika

Po prostu trzy "gameplaye" z trzech "przygodówek":

Stranger Things (jak na 1988 rok wygląda... łaby rewolucyjnie)
Jurassic Quest (czyżby zaginiony w 1989 roku quest Sierry?)
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull :D

[edit]
& Tomasz Knapik o przygodówkach 1996 roku - zgaduję, że to odcinek ze stycznia 1997 roku.

Szkoda, że takie rzeczy nie są udostępnianie na oficjalnym kanale Escape, którego redakcja chyba trochę zniechęciła się małą oglądalnością. Zaczęli nieźle, ale po 6 miesiącach przerwy powoli zaczynam tracić nadzieję na choć częściowe archiwum odcinków i/lub innych zabytkowych materiałów (takich jak ta reklamówka Philips Media), których mają pewnie więcej.

sob 18 sie 2018, 11:56
Awatar użytkownika

Firma Cyberdreams sprzedawała kiedyś w pudełku wygaszacz ekranu. Microforum (Maabus, High Expectations :P) nie chciała być gorsza i mniej więcej w tym samym czasie wydała w pudełku 200 solucji. Gdyby komuś kiedyś udało się odczytać obraz płyty byłbym wdzięczny. Mój komputer coś nie chce z nią współpracować.

niejaki Elum w zeszłym roku pisze:
& Tomasz Knapik o przygodówkach 1996 roku - zgaduję, że to odcinek ze stycznia 1997 roku.

A ten link/filmik już nie działa. Domyślam się, że nikt go sobie przypadkiem nie zarchiwizował/ściągnął na dysk? :(

sob 10 sie 2019, 09:36
Awatar użytkownika

Elum pisze:
Gdyby komuś kiedyś udało się odczytać obraz płyty byłbym wdzięczny.

IsoBuster jest w stanie to otworzyć.

sob 10 sie 2019, 23:05
Awatar użytkownika

Dzięki, tym otwieraczem nie próbowałem.

Byłem ciekawy, co na tej płycie zajmuje 250MB. I już wiem, że nic ciekawego (typowe reklamowe/promocyjne śmieci, niestety nic na temat High Expectations ;)).

ndz 11 sie 2019, 12:02
Awatar użytkownika

Na przyszłość polecam najpierw sprawdzać pliki CUE. To już kolejny raz, gdy ktoś zapisał w nim podpowiedź jakim programem odczytać sam obraz. Otwieraczem plików CUE może być systemowy Notatnik :)

ndz 11 sie 2019, 21:11
Awatar użytkownika

Dzięki jeszcze raz. Przez naście lat ściągania plików bin/cue kompletnie nie wiedziałem, że można tam znaleźć takie informacje. :niesmialy:

Teraz muszę sobie poprzypominać nazwy/linki tych wszystkich obrazów płyt na archive.org, których kiedyś nie udało mi się otworzyć. :P

pn 12 sie 2019, 20:19
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6