Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest śr 20 sty 2021, 07:44

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83
W co gracie? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Re: W co gracie?
dzieki, jackowsky, zainstalowalam.

pn 04 sty 2021, 14:40
Wyświetl profil ICQ
Awatar użytkownika

Na zdrowie. :)

pn 04 sty 2021, 14:55
Awatar użytkownika

Elum pisze:
jarecki83 pisze:
Chcą ekwiwalent 2000 USD w Bitcoinie. Pełna profeska, mają ładną stronę z supportem, pozwalają odszyfrować za darmo jeden plik, żeby udowodnić działanie klucza, no i mają dobre opinie w internecie od ludzi, którzy zapłacili okup. W sensie, że po zapłacie faktycznie przesyłają działający dekryptor. No i samego systemu i przeglądarki mi nie ruszyli, chyba żeby "klient" mógł spokojnie zrobić przelew :lol:

Wczorajszy artykuł mniej więcej na ten temat 8)

Dwa pliki odszyfrowują, a mi tylko jeden pozwolili :x Chciałem właśnie zorganizować sobie rodzaj przygodówki tekstowej i trochę z nimi popisać, sprawdzić, czy po drugiej stronie siedzi człowiek czy bot, ale ich strona już nic nie wyświetla.

A z ciekawszych gier ograłem ostatnio The Infectious Madness of Doctor Dekker. Uważam ją za najambitniejszą produkcję tego typu od czasu Her Story. To jest cudeńko w gąszczu innych przeciętniaków FMV, w którym trzeba faktycznie myśleć. A dokładniej myśleć, co się pisze. Szkoda, że potem uprościli rozgrywkę do zwykłej klikaniny w The Shapeshifting Detective. Po Poe & Munro też zbyt wiele się nie spodziewam.

No a teraz zamierzam sprawdzić, jak będzie wyglądał powrót Roberta Fostera do nowego Union City.

pn 11 sty 2021, 00:04
Awatar użytkownika

jarecki83 pisze:
Dwa pliki odszyfrowują, a mi tylko jeden pozwolili :x Chciałem właśnie zorganizować sobie rodzaj przygodówki tekstowej i trochę z nimi popisać, sprawdzić, czy po drugiej stronie siedzi człowiek czy bot, ale ich strona już nic nie wyświetla.

Może shortowali bitcoina podczas grudniowych wzrostów, wszystko stracili i teraz nie mają z czego zapłacić rachunków za hosting/internet. :buhaha:

wt 12 sty 2021, 19:41
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 1234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83