Masz ochotę podzielić się przemyśleniami na temat skończonej niedawno przygodówki? Chcesz przekonać innych, że Kosmopolska jest lepsza od Samorosta? Ten dział nadaje się do tego idealnie.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky, jarecki83

Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

Ja nie zapisywałam się do żadnego klubu (przynajmniej świadomie), więc nie wiem nawet, o co chodzi.

Do założyciela wątku: nie mogę przejść "najlepszej przygodówki...", ponieważ mój procesor nie daje rady podczas strzelaniny. Co za czasy...
Obrazek
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Z ciekawości zapytam - na jakiej konfiguracji grasz? Podobno wpisanie w "command line" pewnych komend pomaga zoptymalizować grę na PC (niestety nie jestem w stanie sprawdzić osobiście jak to wygląda/działa):

-npd -str -nonv (żeby wejść do "command line" trzeba otworzyć "options" w menu "launchera" czy coś w tym rodzaju)

O "nieoficjalnych" komendach piszą też trochę na oficjalnej stronie Rockstar Games. Generalnie sprawa wygląda chyba tak, że gra zauważalnie przyspiesza gdy wyłączy się procesożerny efekt 3D.
Awatar użytkownika
tetelo
Posty: 1028
Rejestracja: czw 10 mar 2005, 12:35
Lokalizacja: Adrianopolis
Kontakt:

Post autor: tetelo »

No ja zapewne nie spełniam wymagań z racji procesora P4 2,4Ghz, a teraz przecież obowiązują dwurdzeniowce nowej generacji. Nie mam więc pretensji, że nie działa, tylko że "przygodówka" ;-)

Jak mi wróci ochota na granie, to może spróbuję tych zaklęć magicznych, choć chyba prościej będzie nabyć nowy sprzęt, skoro już czas nadszedł.

A dużo jest tam takich scen zręcznościowych (szybkość, celność)? Bo jeśli 2-3, to może skorzystam z rady kolegi i z bólem serca się poddam, żeby przejść dalej, ale jeśli więcej, to mi zepsuje cały smak tego... ekhm... placka ziemniaczanego.

Wyłączyć efekt 3D? Nigdy w życiu! Przecież bez tego nie ma dobrej przygodówki :P
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Daj się zabić trzy razy. ;) Takie strzelaniny jak w "Armed and Dangerous" (domyślam się, że tam utknęłaś) można w grze policzyć na palcach jednej ręki. Poza tym ta konkretna sprawa/misja nie ma jakiegokolwiek związku z dalszymi wątkami. Innymi słowy, ten pierwszy segment jest trochę jak tutorial. Zasadnicza część gry (tzn. ta fajniejsza 8)) zaczyna się od "The Driver's Seat" (piąta sprawa/misja).

A jak już będziesz miała nowy sprzęt, zawsze możesz do tych początkowych scen wrócić. Nawet w menu głównym jest przecież możliwość wyboru/powrotu do spraw/misji, które się już wcześniej "odblokowały".
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: anka »

:x mam ochotę rzucać płytami albo.... :buhaha: albo kogoś zabić! Ponieważ na laptopie źle się grało postanowiłam, zainstalować na blaszaku. Bo wygodniej i lepsza grafika. I zaczęło się! Po zainstalowaniu, ładuje patch. O.K. jak zładuje pluje, że nie może zainstalować patch-a bo coś mu przeszkadza... a to pliki się zgubiły, a to jakieś inne bzdety. 100 razy instalowałam, naprawiałam i cały czas coś. A teraz krzyczy, że nawet nie zainstaluje bo na drugiej płycie jakiś błąd się pojawił..... i już. :buhaha:
A klub to Social Club i bez niego ani rusz, wiec każdy musi się zapisać albo stworzyć profil tymczasowy. Już nie wiem co robić. Może jakiś błąd w systemie.... :(
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
ODPOWIEDZ