Masz ochotę podzielić się przemyśleniami na temat skończonej niedawno przygodówki? Chcesz przekonać innych, że Kosmopolska jest lepsza od Samorosta? Ten dział nadaje się do tego idealnie.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky, jarecki83

Odydoz
Posty: 94
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Z przedszkola

Post autor: Odydoz »

Czy moglibyscie wymienić wszystkie znane wa EE do TLJ? W łowcę eggów bawić sie nie zamierzam, a dziś zaczynam przechodzić TLJ po raz... któryś :)
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!
Awatar użytkownika
Jackson
Posty: 72
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 15:37
Lokalizacja: Wioska Gungan
Kontakt:

Post autor: Jackson »

Elum pisze:Nie pamiętam już dokładnie, ale chyba tak.
A wiec o to chodzilo.... A ja tyle lat zastanawialem sie po co ten lisc... No bo przeciez przez całągre nei byl do niczego potrzebny :)
"Problem w tym, że w Ameryce nie używamy dokumentów.
Wie pan, to mały kraj. Wszyscy się tam znają..."
- Post Mortem
Odydoz
Posty: 94
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Z przedszkola

Post autor: Odydoz »

Taaaaa... ja też sie nad tym zastanawiałem i doszedłem do niesłusznego wniosku, że twórcy chcieli go wykorzystać, a potem zrezygnowali :) I gdzie jest ten ukryty przycisk w telewizorze? Szukałem, szukałem i nieznalazłem :/ Chodzi o Ekran w Domu Granicznym?
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Odydoz pisze:Chodzi o Ekran w Domu Granicznym?
Doookładnie.
Odydoz
Posty: 94
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Z przedszkola

Post autor: Odydoz »

No nieeeeeee... nie. Niemożliwe. Przeczesałem go jak fryzjer francuskiego pudelka i żadnego przycisku nie znalałem :/ Może trzeba cos zrobic, żeby go uaktywnić? Może trzeba czegoś użyć na Ekranie? Czego? Infokostki? Nie, próbowałem. Więc co z tym zrobić? I czy istnieje jeszcze więcej EE (z wyjątkiem "Władcy Pierścieni" w domu Abnaxusa)?
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!
kaori
Posty: 3
Rejestracja: pn 02 maja 2005, 00:49
Lokalizacja: Poland Bydgoszcz

Post autor: kaori »

Jest pewna stronka w necie która dokładnie pokazuje to miejsce w które trza wcisnąć, żeby zobaczyć (bardzo słabej) jakości trailer na ekranie tv, także wierz mi nic specjalnego jeśli jeszcze do niej nie dotarłeś, to... zajrzyj na stronę www.thedivide.org i poszukaj w górnych ramkach easterów, albo od razu dowiedz się, że nie masz naciskać na sam ekran, tylko na wystający z tyłu tv w dole róg/ kant ten najniższy zdjęcie tego piksela jest na www.thedivide.org/images/TLJ/hiddenbutton.jpg
"- Spróbuj zrozumieć...
- Co zrozumieć?
- Że łyżka nie istnieje..."

matrix
Diego
Posty: 4
Rejestracja: czw 19 maja 2005, 20:58
Lokalizacja: Dukla

The Longest Journey-przygodówka wszechczasów

Post autor: Diego »

Ja osobiście uważam ze TLJ jest najlepszą przygodówką jaka sie ukazała.
Czekam teraz na wasze opinie
POZDRO!!!!!!!!!! :)
BVB na Wieki
Awatar użytkownika
kNOT
Posty: 800
Rejestracja: sob 19 lut 2005, 17:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kNOT »

E? :o Eryk Wiking jest przecież lepszy :gugu:
Psychonauts to świetna przygodówka
Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk
przemek
Posty: 3
Rejestracja: pn 23 maja 2005, 14:19
Lokalizacja: Z daleka :)

Post autor: przemek »

Witam wszystkich :D

Najdłuższa podróż jest świetną przygodówką - o wiele lepszą od serii Syberia. Historia jest dość wciągająca, a poza tym zagadki logiczne - przeszłem ją jednym them :D

Tyle :)
Momo chce mamuta...
Bjeń
Posty: 4
Rejestracja: ndz 29 maja 2005, 08:49

Post autor: Bjeń »

Czy najlepszą ? Nie wiem... nie mnie to oceniać. Jest dobrą... może bardzo dobrą...

Ale znam lepsze... Ale jeśli chodzi o Cena/jakość... to wypada celująco :marzy:
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Post autor: Ines »

Podobno mozna teraz bedzie nabyc TLJ w absolutnie powalajacej cenie 5.50 PLN wraz z gezetka "Virus".
Az sie zastanawiam, czy nie zakupic tego jako "kopii zapasowej".
Awatar użytkownika
Jackson
Posty: 72
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 15:37
Lokalizacja: Wioska Gungan
Kontakt:

Post autor: Jackson »

Ines pisze:Podobno mozna teraz bedzie nabyc TLJ w absolutnie powalajacej cenie 5.50 PLN wraz z gezetka "Virus".
Az sie zastanawiam, czy nie zakupic tego jako "kopii zapasowej".
To bedzie ta sama wersja, ktora jakis czas temu byla w Clicku. Za 5 zl - nie ma co sie zastanawiac, tylko kupic. Sam mam juz 3 wersje TLJ - z eXtra Gry, eXtra Klasyki i z Clicka. Wersji pudelkowej szukam caly czas :D
"Problem w tym, że w Ameryce nie używamy dokumentów.
Wie pan, to mały kraj. Wszyscy się tam znają..."
- Post Mortem
nadmundo
Posty: 1
Rejestracja: czw 14 lip 2005, 08:03

Post autor: nadmundo »

Witam ! Jestem nowy na waszym super forum ! Uwielbiam przygodówki, ale w The Longuest Journey jeszcze nie miałem okazji zagrać (wstyd się przyznać). Mam do was takie pytanie odnośnie tej wersji z Clicka i Virusa. Chciałbym sobie to kupić ale gra jest tam na 2CD a we wszystkich serwisach informacyjnych jest napisane 4CD. W związku z tym mam pytanie czy coś zostało wycięte lub skompresowane w tej wersji gazetowej ? Czy to jest ta sama wersja co była wydana przez Cd-Projekt ? Z góry dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. Serdecznie pozdrawiam !
Awatar użytkownika
ZeroG
Posty: 163
Rejestracja: ndz 24 kwie 2005, 15:08
Lokalizacja: Boat City

Post autor: ZeroG »

To jest ta sama wersja co CD-Projekt. Po prostu poprawiły się przez te kilka lat mechanizmy kompresji :)
Przygody, pomyślał pan Królik, nie powinny trwać tak długo, by spóźniać się na posiłek. To bardzo ważne.
Awatar użytkownika
Sunrise
Posty: 2
Rejestracja: sob 16 lip 2005, 13:01
Lokalizacja: Monkey Island

Post autor: Sunrise »

Gra jest boska nie ma co :) Właśnie pocinam w nią kolejny raz. Jedynym minusem mogą być tu przydługie dialogi, ale i tak jest świetna :)
...:I'm hooked on you baby
But the seas keep us apart
And there ain't no eye patch big enough
To cover up my broken heart:...
ODPOWIEDZ