Masz ochotę podzielić się przemyśleniami na temat skończonej niedawno przygodówki? Chcesz przekonać innych, że Kosmopolska jest lepsza od Samorosta? Ten dział nadaje się do tego idealnie.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky, jarecki83

elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Czy Tony Tough 2 jest "przegadany"?

Post autor: elemeledudek »

Jako, że właśnie sobie zaczynam w to pogrywać oraz w ramach akcji "ożywiamy forum" pytanie.
Czy Tony jest przegadany?
Na początku bardzo mi sie to spodobalo. Tam gdzie w każdej innej grze słyszymy "Nie mogę tego użyć" tutaj mamy dowcipny komentarz Toniego nierzadko skierowany do gracza czy wręcz go krytykujący. Niestety po dłuzszej chwili zauważam ,że zaczyna mnie to lekko irytować. Zobaczymy jak będzie dalej, ale nasówa mnie sie pytanie. Jak tu zadowolic gracza, skoro tak źle i tak niedobrze?
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Re: Czy Tony Tough 2 jest "przegadany"?

Post autor: jackowsky »

elemeledudek pisze:Jak tu zadowolic gracza, skoro tak źle i tak niedobrze?
We wszystkim trzeba zachować umiar. Mnie też irytował ten irytujący sposób komentowania. :)
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Awatar użytkownika
Ascovel
Posty: 277
Rejestracja: pn 02 lut 2009, 17:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Czy Tony Tough 2 jest "przegadany"?

Post autor: Ascovel »

Przyłączam się do klubu osób, które preferują różnorodne, ale lakoniczne odzywki głównych postaci.

Naturalnie powinny pomimo krótkości być zabawne, inteligentne i skłaniające do refleksji. ;)

Jedynie dwie gry, w których teksty są naprawdę długaśne, a mimo wszystko przyjemnie mi się czytało, to były Ben There, Dan That i jej sequel Time Gentlemen Please!
ODPOWIEDZ