Masz ochotę podzielić się przemyśleniami na temat skończonej niedawno przygodówki? Chcesz przekonać innych, że Kosmopolska jest lepsza od Samorosta? Ten dział nadaje się do tego idealnie.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky, jarecki83

elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Właśnie właśnie, coś o tym słyszałem. Gdzie tego patcha załatwić trzeba? Na stronie producenta będzie?
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
TexMurphy
Posty: 537
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 14:13
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: TexMurphy »

Teraz to ja już nie mam pojęcia. Była na stronie dystrybutora, bo to oczywiście nie producent zawinił, ale nasi kochani "spolszczacze". Tylko że dystrybutor (Manta) już dawno się grami nie zajmuje... Sprawdzę w swoich zbiorach, czy nie mam tego patcha, ale nie jestem pewny - wszystko zależy od tego, czy gdy kupowałem Zegarmistrza byłem jeszcze naiwny, czy już zrozumiałem że hasło "umiesz liczyć, licz na siebie" obowiązuje w polskiej branży komputerowej w sposób jednoznaczny, w związku z czym od pewnego czasu wszystkie takie patche nagrywam na płytki i dołączam do gry.
"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Patch jest dostępny na GOLu
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Ta, dla kogo dostępny dla tego dostępny. Swoją drogą dziwne, że na Golu za patcha który był darmowy Gol w zasadzie pobiera opłatę. Wiem wiem, zajmuje miejsce i tak dalej, ale jednak troche to nie w porządku. jakby go jednak ktoś gdzieś wygrzebał będę wdzięczny.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Już go mam, jeżeli chcesz mogę Ci przesłać, waży 185kB
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Slij mistrzu ślij. elemeledudek@wp.pl

Z góry dzięki. Obyś sie kąpał w piwnej rzece a dzieci twe głodu nie zaznały. :gugu:
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

elemeledudek pisze:Obyś sie kąpał w piwnej rzece a dzieci twe głodu nie zaznały.
I ani jednej pięknej nagiej kobiety? Bleh. Ja bym na Twoim miejscu nie słał tego patcha, jackowsky ;)

BTW, przykleiłem wątek, bo mam przeczucie, że na 5 podstronach się nie skończy :)
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Elum pisze:I ani jednej pięknej nagiej kobiety? (...)


A dzieci to niby skąd...? ;)
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

elemeledudek pisze:Slij mistrzu ślij. elemeledudek@wp.pl

Z góry dzięki. Obyś sie kąpał w piwnej rzece a dzieci twe głodu nie zaznały. :gugu:
Poszło...
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

Pieknie dziękuję

Skoro pytane jest w co gramy, to ja się pochwalę że wczoraj ukończyłem DARKSEED 2 i zacząłem NIGHTLONGa. Strasznie mi to BLADE RUNNERA przypomina. Na razie oceniam ją bardzo wysoko ale to początek zabawy w zasadzie.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

To i ja się pochwalę... Ukończyłem "Sekret Nautilusa", gram w strategię kosmiczną "Homeworld 2" (mój pierwszy raz), a zakupiłem Conspiracy :)
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

Ja męczę Chłopaki nie płaczą, wymażę jakąś reckę i zagram dla odmiany w coś dobrego :D

elemeledudek - w nadzwyczaj okrutny sposób robisz mi smaka na tego Nightlonga :niesmialy:
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
ZeroG
Posty: 163
Rejestracja: ndz 24 kwie 2005, 15:08
Lokalizacja: Boat City

Post autor: ZeroG »

He, he ja będę teraz lobbował na rzecz konsol :)
Skończyłem Zeldę: The Wind Waker. To jest gra, dla której warto posiadać Cube'a. Kończę Jade Empire i zabieram się w końcu za Alidę.
BTW, słyszeliście o przygodówce Another Code? To gra, dla której warto posiadać Dual Screen'a :lol:
Przygody, pomyślał pan Królik, nie powinny trwać tak długo, by spóźniać się na posiłek. To bardzo ważne.
elemeledudek
Posty: 775
Rejestracja: pn 21 lut 2005, 12:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elemeledudek »

To ja może troszkę jeszcze monotematycznie przynudzę. Jeśli ktoś bedzie miał na tyle szczęścia aby pograc w NIGHTLONG to polecam ustawienie zgodności z WIN98, inaczej w pewnym momencie mozna się nieźle zdxiwić. Juz myślałem że to koniec mojej przygody z tym tytułem.........z resza, tak czy siak utknąlem i przez cały długi weekend z miejsca nie ruszyłem. Albo ja taki durny, albo znowu jakis piksel trzeba znaleźć.
Obecnie gram: Tajne Akta 2 Puritas Cordis
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: aegnor »

ZeroG - miło spotkać fana Zeldy. Ja wprawdzie grałem tylko w Okarynę Czasu i Maskę Majory, ale to jedne z lepszych gier jakie miałem okazję poznać. :gugu:

Niestety nie posiadam Nintendo, a granie przez emulator jest przecież nielegalne ;)
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
ODPOWIEDZ