Masz ochotę podzielić się przemyśleniami na temat skończonej niedawno przygodówki? Chcesz przekonać innych, że Kosmopolska jest lepsza od Samorosta? Ten dział nadaje się do tego idealnie.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky, jarecki83

bamerq
Posty: 5
Rejestracja: pt 01 lis 2013, 18:34

testement sherlocka holmesa pytania dotyczace fabuły

Post autor: bamerq »

Witam! włąśnie skończyłem swoją przygode z testamentem sherlocka holmesa i intrygują mnie dwie rzeczy a mianowicie:

1: w 2 momentach gry (na końcu) sherlock wspomina o tym że ktoś dowodzi całym Moriartym

wspomina o tym gdy Moriarty rozmawia własnie z ta osoba przez telefon oraz po wybuchu silosa gdy Watson wspomina że musi to być ktoś wysoko postawiony.


2: druga sprawa gdy Sherlock finguje swoją śmierć watson odnajduje go gdy 2 robotników go torturuje . I tu nasuwa sie moje pytanie a nawet dwa:

- Jakim cudem go znalezli jezeli sfingował swoja smierc

- moriarty dowiedzial sie dopiero o tym ze sherlock zyje w ostatnim akcie przed swoim zgonem. wiec ci robotnicy dorwali go na wlasna reke? czy jak...


pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Re: testement sherlocka holmesa pytania dotyczace fabuły

Post autor: Ines »

bamerq --> twoj post zawiera spoilery, to wszystko trzeba zedytowac i ukryc pod bialym kolorem czcionki!
Tra-la-la!
Awatar użytkownika
anka
Posty: 971
Rejestracja: wt 10 paź 2006, 10:21
Lokalizacja: Katowice

Re: testement sherlocka holmesa pytania dotyczace fabuły

Post autor: anka »

bamerq pisze:Witam! włąśnie skończyłem swoją przygode z testamentem sherlocka holmesa i intrygują mnie dwie rzeczy a mianowicie:

1: w 2 momentach gry (na końcu) sherlock wspomina o tym że ktoś dowodzi całym Moriartym

wspomina o tym gdy Moriarty rozmawia własnie z ta osoba przez telefon oraz po wybuchu silosa gdy Watson wspomina że musi to być ktoś wysoko postawiony.


2: druga sprawa gdy Sherlock finguje swoją śmierć watson odnajduje go gdy 2 robotników go torturuje . I tu nasuwa sie moje pytanie a nawet dwa:

- Jakim cudem go znalezli jezeli sfingował swoja smierc

- moriarty dowiedzial sie dopiero o tym ze sherlock zyje w ostatnim akcie przed swoim zgonem. wiec ci robotnicy dorwali go na wlasna reke? czy jak...


pozdrawiam
pytasz jak seryjny mo Mamy się bać?
Byłam "zołzą" jestem "zołzą" i będę "zołzą"
AC Odyssey
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

anka pisze:mo
Milicja Obywatelska? Ten wątek zaczyna się robić dziwny. :P
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Re:

Post autor: Ines »

Elum pisze:
anka pisze:mo
Milicja Obywatelska? Ten wątek zaczyna się robić dziwny. :P
Oj tam od razu Milicja! Seryjny mo to jest Kuba Rozpruwacz. :mrgreen:
Tra-la-la!
ODPOWIEDZ