Masz ochotę podzielić się przemyśleniami na temat skończonej niedawno przygodówki? Chcesz przekonać innych, że Kosmopolska jest lepsza od Samorosta? Ten dział nadaje się do tego idealnie.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky, jarecki83

Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: aegnor »

W brytyjskim sklepie Gamersgate można kupić steamową wersję The Dead Mountaineer's Hotel za 4 zł z groszami.
Promocja potrwa jeszcze jakieś 7 godzin.

EDIT: widzę, że nie tylko, za podobną cenę można wyrwać np. Last Crown: Midnight Horror czy A Stroke of Fate: Operation Bunker. Dobra okazja, by za grosze uzupełnić cyfrową kolekcję o mniej znane tytuły.
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: aegnor »

W sklepie Gamesload można upolować trochę starszych przygodówek za grosze.
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: aegnor »

Na GOGU sporo przecen starszych gier, po kilka złotych można kupić m.in. trzy części Dracula, trzy części Atlantis, trzy części Ankh, trzy części Legend of Kyrandia, obie części Still Life itp.
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: Elum »

Ciekawy materiał na oficjalnym kanale Frogwares nt. aktualnie dostępnej na steamie wersji The Sinking City, której... lepiej nie kupować.

[doklejony post]
Ktoś wystawił na allegro Secret Service CD 7/30. To ten numer, który sprzedawany był tylko za pośrednictwem redakcji, w bardzo limitowanej liczbie egzemplarzy. A jest tam trochę unikatowych, przygodówkowych materiałów.

Niestety obie aukcje skończyły się... w 2018 roku (za pierwszym razem nie było chętnych). :(

https://archiwum.allegro.pl/oferta/secr ... 16901.html
https://archiwum.allegro.pl/oferta/secr ... 79985.html

Kiedyś go jeszcze upoluję. :P
[/doklejony post]
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: Elum »

Na eBayu można aktualnie znaleźć Return to Ringworld wraz z betą/prototypem, za jedyne cztery tysiące złotych (około). Szkoda, że beta jest tylko o miesiąc starsza, więc pewnie nie ma tam większych różnic w stosunku do wersji finalnej (nie licząc większej ilości błędów). Gdyby była to naprawdę wczesna wersja lub chociaż późniejsza wersja jakiejś ciekawszej gry, wtedy może warto byłoby się zrzucić i kupić ją na spółkę. :tajemniczy:
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: Ines »

Silence czyli Silence: The Whispered World 2 na steam za 7.19 zl (90% taniej) https://store.steampowered.com/app/314790/Silence/
Tra-la-la!
Houdini
Posty: 106
Rejestracja: pn 10 kwie 2006, 19:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: Houdini »

Na GOGu pojawił się wreszcie "Książe i Tchórz" - aktualnie w promocji, za 9,99PLN.
(A do tego "Outcast" do wzięcia za darmo).
Awatar użytkownika
aegnor
Posty: 1133
Rejestracja: czw 05 maja 2005, 20:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: aegnor »

W internetowym Empiku pudełkowy Truberbrook za 9,99 zł i Blacksad za 24,99 zł.
Moje przygodówkowe granie czeka na wenę. Tymczasem zdarza mi się coś skrobnąć o klockach LEGO.
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: Ines »

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Trzy ostatnie Tomb Raidery ZA DARMO do 6.01 do g.17tej.

https://www.epicgames.com/store/pl/

Obrazek
Tra-la-la!
Galador
Posty: 87
Rejestracja: śr 23 lut 2005, 00:31
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: Galador »

Najlepszego! :mrgreen:

Tomb Raidery zgarnięte, co jakiś czas odwiedzam EpicFreeGames :D
"Rzeknij temu, kogo smutków dręczy wiele,
Że niedługo żyją smutki.
Jako radość rychło mija i wesele,
Tak i troski czas jest krótki."

z Baśni tysiąca i jednej nocy
Awatar użytkownika
jarecki83
Posty: 201
Rejestracja: ndz 03 maja 2015, 22:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: jarecki83 »

Ja też przygarnąłem, no jak to mówią, za darmo to uczciwa cena ;)
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: Elum »

Obsidian (a właściwie Obƨidian), ten który jeszcze nigdy nie doczekał się reedycji (nie był też dystrybuowany w Polsce), od najbliższego poniedziałku ma być dostępny na Steamie. Ponieważ wydawcą jest Jordan Freeman Group, będzie również do kupienia w ich sklepie zoom-platform.com (analogicznie jak odrestaurowany rok wcześniej The Space Bar).

Piszę od razu w tym wątku, bo cena nie powinna być wyższa niż czterdzieści parę złotych, więc jak na Obƨidiana atrakcyjna. 8) Tym bardziej, że w zestawie (niestety pewnie tylko na Zoomie) znaleźć ma się też m.in. film z wersji beta z komentarzem dewelopera i inne filmiki/zwiastuny. Lata temu szukałem wszelkich rzeczy związanych z Obƨidianem, bo miał wyjątkowo burzliwą historię produkcji, ale oczywiście większość z tego, co twórcy pokazywali przed premierą, zaginęło w czasach wczesnego internetu (i kaset wideo :P). Dlatego jestem bardzo ciekawy ile z tych niedostępnych nigdzie od ponad dwudziestu lat materiałów będzie dołączonych do nowego wydania.
Awatar użytkownika
Ines
Posty: 737
Rejestracja: ndz 20 lut 2005, 15:47
Lokalizacja: pomiedzy Katowicami a Krakowem
Kontakt:

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: Ines »

Na Epic Games za free do 28.09.2023 The Forest Quartet.
https://store.epicgames.com/pl/p/forest-quartet-5d03e3
Własnie ukończyłam i polecam. Bardzo przyjemnie spędzone parę godzin, a na końcu w nagrodę bardzo ładna piosenka.
Obrazek
Tra-la-la!
Houdini
Posty: 106
Rejestracja: pn 10 kwie 2006, 19:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Cenowy wątek informacyjny

Post autor: Houdini »

Trochę podchodzi pod cenowy wątek informacyjny: dla tych użytkowników GOGa, którzy mają na swoim koncie wykupionego Fahrenheita, został ZA DARMO dodany remaster.

Co ciekawe, ten prezent pojawił się jako nowa transakcja za 10,5$ co spowodowało u mnie szybsze bicie serca :szok:
Na szczęście przy próbie reklamacji pojawiało się info o zaistniałej sytuacji (błąd techniczny), a i wieczorem rozesłali maile wyjaśniające to zamieszanie.

Także jak ktoś maile z GOGa trzyma w spamie i nie odnotował tego co opisałem powyżej, to warto sprawdzić swoją bibliotekę.
ODPOWIEDZ