Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest śr 13 lis 2019, 15:18

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Ciekawostki z sieci 
Autor Wiadomość

Post Ciekawostki z sieci
Widze, ze na Przygodoskopie kroluja, tak jak i w kinach, piraci, z Guybrushem i Deppem na czele ;).

Trzeci akapit nowej recenzji MI2 spowodowal, ze chcialem sobie posluchac muzyki z MI i znalazlem cos takiego: http://www.youtube.com/watch?v=1rtiAQk3ojE

IMO genialne :)

pn 17 lip 2006, 04:17
Awatar użytkownika

Właśnie słucham - bardzo przyjemna rzecz.
Dzięki! :)

pn 17 lip 2006, 14:35
Wyświetl profil WWW

BTW. W Piratach z Karaibow II jest motyw IMHO zywcem wyjety z TSOMI II jak dla mnie, kto zgadnie? ;)

sob 22 lip 2006, 04:50
Awatar użytkownika

A ja wolę Kołysankę Zeldy wykonaną na samej Okarynie Czasu. :)
Na pianino też jest, ale to nie to samo.

EDIT: mała niespodzianka.
Tutaj znajdziecie 9 części szkolnego przedstawienia opartego na serii MI, wyreżyserowanego przez nastoletniego fana serii.

sob 22 lip 2006, 10:46
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Poprzedni temat, który założyłem z zamysłem wrzucania do niego tego typu materiałów, poszedł w zupełnie inną stronę więc dopisuję się do tego (i edytuję sam tytuł nieco zarówno tego, jak i poprzedniego tematu).

TUTAJ można znaleźć filmiki z występami The Dreamers - zakazanego zespołu z Omikron: The Nomad Soul, gdyby ktoś miał ochotę sobie przypomnieć (albo zobaczyć po raz pierwszy).
Ja sobie słucham Survive od czasu do czasu - podoba mi się.
Kiedy grałem w Omikron duże wrażenie zrobiły na mnie te występy - jak udanie je zrealizowano dysponując stosunkowo "wczesną" grafiką 3D.

Zresztą w ogóle podlinkowana rzecz jest częścią stronki poświęconej grom Quantic Dreams - można trafić i inne filmiki, muzykę etc.

śr 31 sty 2007, 08:42
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Grałeś w Beyond Good&Evil i podobała Ci się muzyka ? Od jakiegoś czasu za sprawą UbiSoft można legalnie pobrać ścieżkę dźwiękową z gry. Lista mirrorów dostępna jest tutaj -> http://www.myspace.com/hyllianmusic :)

Ostatnio przeczytane: Filip L. Tyrmand

pn 24 sie 2009, 12:17
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

pn 24 sie 2009, 18:02
Wyświetl profil WWW

Jeśłi chodzi o muzyke z gry Omnikron, to wystarczy kupić sobie płyte Davida Bowie i cieszyć sie tymi utworami w ich "nomalnych" wesjach i w doskonałej jakości. Zawsze gdy tego słucham przypomina mi sie ta gierka. Jakby nie było całkiem udana.

wt 25 sie 2009, 10:18
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Post Co słychać u głównego bohatera Harvestera?
Z serii - ciekawostka znaleziona przy okazji szukania czegoś innego.

Okazuje się, że Kurt Kistler - młodzieniec, który w latach 90-tych zasłynął jako główny bohater kontrowersyjnej przygodówki Harvester (na sceenach), miał ostatnio trochę kłopotów z prawem (mugshot pierwszy, mugshot drugi). :niesmialy: Nie życzę mu źle i mam nadzieję, że zarzuty okazały się fałszywe, ale szczerze mówiąc rozbawiło mnie, że coś takiego przydarzyło się akurat aktorowi grającemu główną rolę w Harvesterze. :lol:

Dla porównania, zdjęcie radosnego Kurta Kistlera (chyba w miarę aktualne) z jego strony internetowej.

sob 10 mar 2012, 13:56
Awatar użytkownika

Z cyklu - ciekawostka archeologiczna. Bardzo wczesna zapowiedź drugiej części Gabriela Knighta (z 1994 roku) zawierająca m.in. zdjęcie pierwszego aktora, który miał zagrać Gabriela (później oczywiście zastąpił go Dean Erickson):

http://www.youtube.com/watch?v=3pR3iumi ... d#t=00m52s 8)

wt 06 lis 2012, 16:46
Awatar użytkownika

Post Re: Ciekawostki z sieci
Elumie, zdradź tajemnicę. Skąd Ty to wszystko wydobywasz?

wt 06 lis 2012, 19:58
Awatar użytkownika

Z cyklu - znalezione przy okazji grania w The X-Files Game. :P

Podobnie jak Kurt Kistler z Harvestera, kłopoty z prawem miał też ostatnio Jordan Lee Williams - aktor, który wcielił się w głównego bohatera The X-Files Game (agent FBI Craig Willmore). Poniżej, dla porównania - po lewej tegoroczny mughshot Jordana (źródło), a po prawej mugshot Craiga w grze (można to chyba podciągnąć pod ironię losu):

Obrazek

ndz 02 gru 2012, 16:01
Awatar użytkownika

Ten pierwszy Gabriel z dwójki wygląda niesamowicie. Wprawdzie to tylko statyczne zdjęcie, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić popularności wśród kobiet Gabriela o takiej twarzy.

Tak sobie pomyślałem teraz, że może to wcale nie miał być aktor grający Gabriela, tylko wzieli kogoś z ulicy do testów technicznych, a ludziom odpowiedzialnym za zapowiedź się wszystko pokręciło.

Ostatnio zmieniony ndz 16 gru 2012, 12:23 przez Ascovel, łącznie zmieniany 1 raz

ndz 16 gru 2012, 10:39
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

A ja sobie nie mogę wyobrazić popularności wśród kobiet Gabriela z twarzą Ericksona. I to nie tylko z powodu konkurencji von Glowera, który pod tym względem zabrał mu cały show, uwodząc publiczność nie tylko żeńską.
Ten koleś z filmiku to byłby taki Gabryś bardziej w stylu Endrju Goloty.

ndz 16 gru 2012, 11:04
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Tak sobie pomyślałem teraz, że może to wcale nie miał być aktor grający Gabriela, tylko wzieli kogoś z ulicy do testów technicznych, a ludziom odpowiedzialnym za zapowiedź się wszystko pokręciło.

Faktem jest, że zdjęcie tego "placeholderowego aktora" pojawiło się również przy zapowiedziach gry w paru niemieckich czasopismach. Czyli na sto procent było we wczesnych materiałach promocyjnych rozprowadzanych przez Sierrę. Nie zachowałem sobie niestety skanów tych zapowiedzi na dysku, ale jak chcecie, mogę poszukać.

ndz 16 gru 2012, 13:31
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna