Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest wt 02 mar 2021, 00:18

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Przygodówki na DSa 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Ja właśnie kończę drugiego Phoenixa Wrighta. Troche brakuje mi dsowych "nowości", które były w ostatniej sprawie części pierwszej (bo to niestety "czysty" port z gba). Ale jest dobrze, choć jak komuś jedynka nie podpasowała, to dwójka nie ma szans.

Obrazek

śr 07 sty 2009, 18:32
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

na PC nie została (chyba) wydana w Polsce

W związku z czym za dwa lata trafi na cover DVD CD Action. Tzn. taką mam nadzieję. :marzy:

śr 07 sty 2009, 19:54
Awatar użytkownika

Time Hollow, przygodówka wydana w ubiegłym roku przez Konami. Scenariusz napisała Junko Kawano, scenarzysta i designer Shadow of Memories. Jak większość japońskich przygodówek na DSa Time Hollow jest proste ale bardzo, baaaaaardzo klimatyczne! :)

ndz 25 sty 2009, 09:56
Awatar użytkownika

Myślałem, że po przejściu połowy Insecticide nic mnie w najbliższym czasie nie zaskoczy. Myliłem się. Zaczynam grać w Professora Laytona i jak na razie jest cudnie. Żeby za bardzo się nie powtarzać napiszę tylko, że pozytywnie zaskoczyły mnie zagadki. Podoba mi się sposób w jaki są wkomponowane w świat gry. O dziwo w ogóle mnie nie drażnią, czego wcześniej się bardzo obawiałem. Zaskoczony też jestem liczbą hot-spotów w kolejnych lokacjach. Spodziewałem się, że będzie ich mniej, a tymczasem jest ich więcej niż w wielu klasycznych przygodówkach. :niesmialy:

śr 18 mar 2009, 23:56
Awatar użytkownika

. Żeby za bardzo się nie powtarzać napiszę tylko, że pozytywnie zaskoczyły mnie zagadki. Podoba mi się sposób w jaki są wkomponowane w świat gry.

Obrazek

Obrazek

czw 19 mar 2009, 05:52
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Penny Arcade jak zwykle kłamie. Prawdziwy Layton w podobnej sytuacji na pewno nie nazwałby nikogo dupkiem, tylko ucieszyłby się z szansy rozwiązania kolejnej interesującej łamigłówki. :gugu:

EDIT:
Na wstępie pewnie powiedziałby coś w stylu: "Good day, sir! We'd very much like to gain access to the village. Could you please drop the bridge for us?" ;)

czw 19 mar 2009, 22:34
Awatar użytkownika

:) niedługo...

ndz 22 mar 2009, 17:57
Awatar użytkownika

Dręczysz mnie Voo tymi wszystkimi tytułami, kiedy tymczasem żaden nie jest właściwie dostępny w Polsce* - ugh!

Za to też właśnie przechodzę Phoenixa Wrighta 2 i muszę przyznać, że lekko odstaje od świetnej jedynki. Niektóre motywy mnie strasznie irytują (Phoenix nie przepytuje świadków o najbardziej oczywiste rzeczy, tylko zastanawia się, że "there must be something in this case! I know it!"), a same sprawy nie są tak ciekawe jak kiedyś i jeszcze bardziej przewidywalne. Ale to wciąż Phoenix, jest humor, fajne postaci (nie wierzę, że w ostatniej części nie ma Gumshoe'a! I w ogóle co to za pomysł: nowa obsada?!), dobra muzyka (choć brakuje mi strasznie motywu przewodniego z jedynki - dawał prawdziwego powera!) oraz piękna grafika.

---
* czyt: w przystępnej cenie na allegro :D

czw 30 kwie 2009, 08:56
Awatar użytkownika

Nie jest dostępny na allegro ale już na ebayu albo w australijskich sklepach wysyłkowych prędzej! *Niestety, DS kupiony z myślą o przygodówkach to zabawka dla tych, co chcą i mogą kupować wysyłkowo za granicą albo, powiedzmy sobie szczerze, dla tych którzy nie mają oporów przed piraceniem.

Sam ostatnio na DS nie gram ale zarejestrowałem jedną "nowość"

Obrazek

to poczciwa Tajemnica Mumii ;)

i jedną nowość

Obrazek

a to zaś starszy tytuł ale za to tylko na DS i ponoć niezły:

Obrazek

*dla tych co żyją w świecie PC informacja wyjaśniająca - w Australii można czasem kupić gry na konsole taniej niż w Polsce i to licząc razem z kosztami przesyłki :)

śr 06 maja 2009, 21:22
Awatar użytkownika

*dla tych co żyją w świecie PC informacja wyjaśniająca - w Australii można czasem kupić gry na konsole taniej niż w Polsce i to licząc razem z kosztami przesyłki :)

Mam tylko nadzieję, że przez Australię rozumiesz jakiś inny sklep niż DVD Crave, w którym przez ostatnie 2 lata, co najmniej 3 razy wyciekły dane kart kredytowych.

Obrazek

śr 06 maja 2009, 21:49
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika

Napisałbym "UPS!" bo właśnie tam zdarza mi się kupować coś na stacjonarki ale w sumie przy wirtualnej karcie mbanku, którą zasilam odliczoną kwotą przed zakupem ewentualny wyciek danych nie jawi się jakims szczególnym problemem. Ale dzięki za info.

czw 07 maja 2009, 15:19
Awatar użytkownika

Od kilku dni gram sobie w drugiego Laytona (na emulatorze :niesmialy:). Cieszy mnie to bardzo, bo gra jest po prostu idealna na okolice świąt. Podobnie jak część pierwsza optymistycznie pozytywna, a przy tym wciąga jak lawina. Polecam! 8)

śr 23 gru 2009, 21:13
Awatar użytkownika

http://www.youtube.com/watch?v=iY4gtoyLpqE&feature=player_embedded

To zbyt piękne, żeby było prawdziwe :D

Tyle, że w ciągu najbliższego roku i tak nie będę miał pieniędzy na 3DS ;(.

śr 20 paź 2010, 16:04
Awatar użytkownika

No tego sie nie spodziewalem. Ani troche. Japonczycy sa jednak nieobliczalni. :o

czw 21 paź 2010, 15:07
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2