Masz ochotę podzielić się przemyśleniami na temat skończonej niedawno przygodówki? Chcesz przekonać innych, że Kosmopolska jest lepsza od Samorosta? Ten dział nadaje się do tego idealnie.

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky, jarecki83

Awatar użytkownika
Voo
Posty: 109
Rejestracja: czw 18 sty 2007, 23:53

Project Trico / The Last Guardian

Post autor: Voo »

Pierwszy filmik z gry mającej być duchowym spadkobiercą najbardziej klimatycznych gier wszchplatform i wszechczasów czyli ICO i Shadow of the Colossus, także od Teamu Ico :) (kto nie grał to powiadam - warto dla tych dwóch tytułów kupić teraz za grosze PS2).

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6 ... _Ico_.html

Gryfek jest boski, reszta wyraźnie do poprawki, choć nie o grafikę przecież będzie chodzić a o więź między postaciami i nasze przeżycia z tym związane :)
Ostatnio zmieniony śr 10 cze 2009, 22:06 przez Voo, łącznie zmieniany 1 raz.
gram:
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

Grafika jest podobno zeszłoroczna albo nawet starsza. Trafnie ktoś to skomentował m.in. na teamicogamers.blogspot.com
It is to the new project what the 'Nico' trailer was to Shadow of the Colossus - a pitch, a vision of what Fumito Ueda thinks the finished game should be.
Mnie na chwilę obecną najbardziej ciekawi jak będzie finalnie w grze rozwiązane chodzenie/bieganie "gryfiątka" :D po ruinach. Przecież ono przy każdym kroku robi dziury w ziemi. :mur:

EDIT:
Kto zgadnie czyja to strona? Genialna. No i ten adres mail - ued(@)fumi.to - też chcę taki. :D
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Post autor: Elum »

No i nie zagram sobie w The Last Guardian. :( Wszystko wskazuje na to, że gra "przeskoczyła" na PS4 (nie będzie więc jedną z ostatnich dużych gier dla PS3), a ja nie zamierzam kupować kolejnej konsoli dla jednej/dwóch gier. :ble:

BTW, po czterech latach przypadkiem odkryłem (lepiej późno niż wcale), że muzyka z obu dotychczasowych teaserów/trailerów The Last Guardian (pierwszy oraz drugi) pojawiła się wcześniej w trailerze Skazanych na Shawshank.
Awatar użytkownika
Elum
Posty: 2535
Rejestracja: pt 18 lut 2005, 18:52
Lokalizacja: Schwientochlowitz

Re: Project Trico / The Last Guardian

Post autor: Elum »

Jest wątek, więc wypada napisać, że The Last Guardian miał wczoraj premierę.
ODPOWIEDZ