Masz problem techniczny ze starą przygodówką? Nie potrafisz uruchomić piły łańcuchowej w Maniac Mansion? To odpowiednie miejsce.
Dział przyjazny dla gości (nie wymaga rejestracji na forum).

Moderatorzy: Elum, aegnor, jackowsky

Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Pobierz interesujący Cię save. Rozpakuj go WinRarem 7zipem lub innym dowolnym programem do rozpakowywania. Zapamiętaj miejsce gdzie zapisałaś rozpakowany plik. Przy pomocy systemowej wyszukiwarki (może też być inna) wyszukaj plik o tej samej lub podobnej nazwie. W XP wyszukiwarka jest dostępna "Start->Wyszukaj->Pliki lub foldery". Dodatkowo w wyszukiwarce możesz ograniczyć zakres dat np do dzisiejszej wtedy szybciej znajdziesz odpowiedni plik. Na koniec podmień plik na ten ściągnięty i rozpakowany.
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
mojito
Posty: 1
Rejestracja: czw 25 sie 2011, 19:01

Post autor: mojito »

Uruchomiłam niedawno już prawie zapomnianą grę, The Black Mirror.
Wszystko szło fajnie. W pewnym momencie tam, gdzie powinnam dostać się na początku gry do klucza w jego pokoju przy drzwiach, napisane jest, że jest na wysoko. No to daję spokój i myślę, że potem będzie można. Ale okazało sie, że potem to miejsce przestalo sie świecić, a klucza nie mam, więc nie mogę dostać się do szuflady, skąd wezmę potrzebne rzeczy. Mam grać od nowa, czy co zrobić?

EDIT:
Jestem w Walii. Byłam raz u tego chemika, ale w ściądze napisali, że mam tam wrócić. Ale nie da się, bo dom jest znów zamknięty, a tym razem nie mam prętu. Zapisałam w międzyczasie grę i nie mogę wrócić do stanu przed pierwszym przybyciem (o ile by to coś dało).
Co mam zrobić?
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Rzuć kamykami w okno
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
Amhyr
Posty: 2
Rejestracja: wt 13 sie 2013, 20:37

Post autor: Amhyr »

Mój problem jest następujący:
Otworzyłem dolną szufladę w pokoju protagonisty kluczem schowanym pod framugą drzwi. Jako, że żaden ze znajdujących się tam przedmiotów mi się na na chwile obecną nie przydawał to wyszedłem z pokoju i kontynuowałem dalej grę. Jestem w momencie w którym zauważyłem dziwny symbol na prawo od okna wieży gdzie spadł William. Protagonista zauważa że warto byłoby to uwiecznić. Domyślam się że chodzi tu o użycie aparatu. Biegnę wiec na górę do mojego pokoju i okazuję się że wcześniej otwarta szuflada jest zamknięta. Jak ją otworzyć?
Awatar użytkownika
jackowsky
Posty: 2299
Rejestracja: wt 22 lut 2005, 10:43
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: jackowsky »

Ponownie użyć klucza?
Ostatnio skończone: Monolith PL (80%), Baldur's Gate 3 PL (80%), Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit PL (60%), Alter Ego PL (50%), Boxville (60%)
ODPOWIEDZ